Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2013, 10:29

autor: Bartosz "qjin" Woldański

Watch Dogs – wyciek filmowego zwiastuna

W sieci udostępniono przedwcześnie filmowy zwiastun jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku – Watch Dogs. Przypadek czy może jednak był to wyciek kontrolowany?

Do Internetu wyciekł najnowszy, pochodzący z konferencji Ubisoftu, która będzie miała miejsce w nocy z 10 na 11 czerwca, zwiastun gry Watch Dogs. Nie zobaczymy jednak na nim fragmentów rozgrywki, gdyż cały materiał jest renderowanym filmikiem, trwającym ponad 3 minuty.

Telefon komórkowy to rzecz nieoceniona w świecie Watch Dogs

Na zaprezentowanym filmowym zwiastunie można podziwiać wyczyny Aidena Pearce’a, głównego bohatera Watch Dogs. Zwinnością dorównuje on przewodnim postaciom z innej gry Ubisoftu – Assassin’s Creed. Zanim jednak dochodzi do gorącej akcji, Aiden wdziera się niemal ze stoickim spokojem na teren nocnego klubu, używając hakerskich sztuczek, by przyczynić się do pojmania handlarza ludźmi. Na koniec następuje efektowne wyłączenie świateł w mieście i ucieczka przed policjantami.

Takie sztuczki w grze będą na porządku dziennym

Watch Dogs to gra akcji TPP (widok zza pleców postaci) z otwartym światem, w której wcielimy się w wykwalifikowanego hakera, potrafiącego włamać się do praktycznie każdego systemu elektronicznego. Aiden Pearce będzie mógł wykorzystać swoje ponadprzeciętne zdolności do wyłączenia świateł w całym mieście, jak widać to na filmowym zwiastunie. Dzięki sztuczkom zmanipuluje nawet światła na skrzyżowaniu, doprowadzając tym samym do wypadków, które ułatwią mu np. ucieczkę z miejsca przestępstwa.

Efektowne ucieczki z miejsca zdarzenia będą także kluczowym elementem rozgrywki

Watch_ Dogs zadebiutuje 22 listopada na PC, konsolach obecnej (PlayStation 3, Xbox 360 i Wii U) oraz przyszłej generacji (PlayStation 4, Xbox One). Pokaz gry będzie zapewne jednym z ważniejszych punktów konferencji Ubisoftu. Na łamach gry-online.pl możecie oczekiwać obszernej relacji z tego wydarzenia.