Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2013, 10:30

autor: Sarge

Wasteland 2 - demonstracja ekwipunku w filmie z polskimi napisami

Chris Keenan ze studia inXile Entertainment zaprezentował w nowym materiale wideo działanie ekwipunku w grze Wasteland 2. My przygotowaliśmy dla Was polskie napisy do udostępnionego filmu.

Studio inXile Entertainment udostępniło film demonstrujący działanie ekwipunku w grze Wasteland 2. System został omówiony przez twórcę Chrisa Keenana, a cały materiał możecie obejrzeć w serwisie gry-online.pl w wersji z polskimi napisami.

Ekwipunek w Wasteland 2 został zaprojektowany w formie listy, a poszczególne typy przedmiotów posortowano w kolumny. Deweloperowi zależało, by forma prezentacji łupu była jak najbardziej czytelna. Wobec tego po najechaniu na dany przedmiot, u góry ekranu pojawia się jego krótki opis wraz ze zdjęciem. Wszystko opisano szeregiem statystyk w formie ikon, by nie zaśmiecać interfejsu niepotrzebnym tekstem.

Wasteland 2 to kontynuacja postapokaliptycznej gry RPG z 1988 roku. Sequel powinien ukazać się na PC jeszcze w tym roku i będzie dostępny m.in. w polskiej wersji językowej. Wasteland 2 to jeden z projektów ufundowanych w serwisie Kickstarter – gracze przekazali twórcom w sumie ponad 3 miliony dolarów.