Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 2 sierpnia 2018, 12:15

autor: AlexB

Warner Bros. ma w planach reboot sitcomu ALF

Warner Bros. przymierza się do stworzenia rebootu ALFa. Wytwórnia jest na razie na bardzo wczesnym etapie planowania ewentualnej nowej produkcji o przygodach futrzanego kosmity, zatem nie wiemy zbyt wiele na jego temat.

Szykuje się powrót kolejnej znanej marki. Tym razem chodzi o popularny serial komediowy ALF. Jak podaje serwis TVLine, firma Warner Bros. zamierza stworzyć reboot produkcji o futrzastym kosmicie z planety Melmac. Na razie prace są jednak na bardzo wczesnym etapie, zatem trudno powiedzieć cokolwiek więcej na temat tej produkcji. Ponoć trwają poszukiwania odpowiedniego scenarzysty, lecz Warner Bros. nie skomentowało w żaden sposób tych doniesień.

Powrót ALFa zapowiadano już kilka razy. Czy tym razem w końcu się uda? - Warner Bros. ma w planach reboot sitcomu ALF - wiadomość - 2018-08-02
Powrót ALFa zapowiadano już kilka razy. Czy tym razem w końcu się uda?

ALF narodził się pod koniec lat 80. ubiegłego wieku w głowach Paula Fusco i Toma Patchetta. Przygody sympatycznego obcego z odległej galaktyki, który rozbił się na ziemi i zaprzyjaźnił z amerykańską rodziną Tannerów, zdobyły serca wielu widzów na całym świecie i w różnym wieku. Prócz sitcomu bohater doczekał się również animacji, komiksów, gier komputerowych i... własnego talk show. Nic zatem dziwnego, że producenci od kilku lat przymierzają się do wskrzeszenia marki. Takie plany w 2012 roku miała firma Sony, która zamierzała stworzyć pełnometrażową animację. Później o reboocie przebąkiwali przedstawiciele stacji NBC. Ostatecznie jednak na zapowiedziach się skończyło. Czy tak samo będzie w przypadku projektu Warner Bros.? Czas pokaże.

Nie wiadomo, w jakim stopniu twórca i głos ALFa, Paul Fusco, będzie zaangażowany w ewentualny reebot serialu. / Źródło: Syfy Wire - Warner Bros. ma w planach reboot sitcomu ALF - wiadomość - 2018-08-02
Nie wiadomo, w jakim stopniu twórca i głos ALFa, Paul Fusco, będzie zaangażowany w ewentualny reebot serialu. / Źródło: Syfy Wire

W sieci pojawiają się plotki, że reboot przygotowywany przez Warner Bros. będzie quasi kontynuacją oryginalnego sitcomu. Serial sprzed przeszło 30 lat i film pełnometrażowy, który stanowi jego bezpośredni sequel, kończą się bowiem w dość kontrowersyjny sposób. Mający powrócić na swoją rodzinną planetę ALF zostaje porwany przez agentów rządowych i trafia do słynnej Strefy 51. Nadchodząca produkcja ma opowiadać historię uwielbianego przez wielu kosmity po tym, jak udało mu się wyrwać spod opieki wojskowych i trafić do nowej, zwyczajnej rodziny, z którą będzie chciał ponownie ułożyć sobie życie i odnaleźć się w rzeczywistości drugiej dekady XXI wieku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.