Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 października 2019, 15:14

autor: Aquma

Walka z bossem, demoniczne moce i topory na nowym gameplayu z NiOh 2

W sieci pojawił się obszerny gameplay z drugiej części NiOh - gry RPG akcji od studia Team Ninja. Materiał prezentuje m.in. nową broń oraz widowiskowe starcie z bossem.

NiOh 2 zapowiada się naprawdę nieźle. - Walka z bossem, demoniczne moce i topory na nowym gameplayu z Nioh 2 - wiadomość - 2019-10-24
NiOh 2 zapowiada się naprawdę nieźle.

Na kanale PlayStation Access pojawił się obszerny gameplay z nadchodzącej gry RPG akcji od studia Team Ninja - NiOh 2. Materiał trwa przeszło osiemnaście minut, jest okraszony komentarzem redaktorów i ukazuje m.in. walkę z bossem, demoniczne moce głównego bohatera oraz nową broń - podwójne topory. Film możecie zobaczyć poniżej.

Podwójne topory pozwalają na wykonywanie szybkich i bardzo niebezpiecznych ataków, które do tego dość często są wyprowadzanie w poziomie, co czasem pozwala trafić więcej niż jednego przeciwnika. Oczywiście jest i minus - zasięg tej broni pozostawia nieco do życzenia, więc by efektywnie ją wykorzystywać trzeba dobrze opanować skracanie dystansu doskokami.

Na filmie widzimy też demoniczne moce wykorzystywane przez głównego bohatera (w kontynuacji NiOh gramy pół człowiekiem, pół demonem, który posiada szereg nadnaturalnych umiejętności). Z rozmów pomiędzy redaktorami wynika, że mogą one mieć zarówno ofensywny, jak i defensywny charakter i mocno wpływają na przebieg walki.

W drugiej połowie filmu możemy podziwiać walkę z bardzo widowiskowo prezentującym się bossem, którego redaktorowi udaje się pokonać bez większych problemów.

Przypominamy, że NiOh 2 zadebiutuje na początku 2020 roku. Gra będzie dostępna wyłącznie na konsoli PlayStation 4 (nie da się wykluczyć, że podobnie jak w przypadku pierwszej części, z czasem doczekamy się także portu na komputery, ale deweloperzy na razie niczego takiego nie zapowiedzieli).

  1. NiOh 2 – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

NiOh 2

NiOh 2