Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 grudnia 2011, 18:13

autor: Hed

Video Tutorial – Sith Warrior (Wojownik Sith)

W Star Wars: The Old Republic otrzymujemy do wyboru kilka różnych klas postaci. Którą z nich wybrać? Odpowiedź znajdziecie w serii filmików przybliżających charakter, styl walki, umiejętności i cechy każdego z bohaterów. Sprawdźmy, co potrafi jeden z najbardziej przerażających szermierzy w Galaktyce – Sith Warrior.

Video Tutorial – Sith Warrior (Wojownik Sith) - ilustracja #1

Video Tutorial – Sith Warrior (Wojownik Sith)

Wojownik Sith to jeden z najpotężniejszych i najbardziej przerażających bohaterów dostępnych w Star Wars: The Old Republic. Postacie tego typu mogą walczyć dwoma mieczami (po wyborze specjalizacji Marudera) lub ochraniać drużynę przy pomocy tarcz (Juggernaut). Wprowadzenie do tej klasy znajdziecie w specjalnym filmie.

Więcej informacji o Wojowniku Sith znajduje się na tej stronie. Polecamy także opisy pozostałych klas postaci z gry Star Wars: The Old Republic. Dzięki nim dopasujecie swój styl gry i upodobania do właściwości poszczególnych bohaterów. Produkcja oferuje szeroki wybór: od żołdaków uzbrojonych w ciężkie karabiny laserowe, aż po wyrafinowanych wojowników Jedi i Sith.