Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 kwietnia 2020, 14:58

autor: Froozyy

Valorant - inne shootery to śmieci zdaniem Shrouda

Jeden z najpopularniejszych obecnie streamerów po zagraniu w betę Valoranta stwierdził, że pozostałe gry to śmieci i nie sprawiają mu tyle frajdy co nowy tytuł Riot Games.

Valorant - inne shootery to śmieci zdaniem Shrouda - ilustracja #1
Czy Valorant podbije rynek sieciowych FPS-ów?

Zamknięte beta-testy Valorant, czyli sieciowej strzelanki od studia Riot Games, rozpoczną się 7 kwietnia. Natomiast od jutra najpopularniejsi streamerzy zaczną dzielić się z fanami posiadanymi materiałami z gry. Część z nich w swoich ostatnich transmisjach wypowiadała się już na temat samej produkcji. Prawie wszyscy zgodnie przyznawali, że nowy tytuł Riot Games zapowiada się na najlepszego sieciowego FPS-a na rynku.

Michael „shroud” Grzesiek – znany m.in. z sukcesów na profesjonalnej scenie CS:GO i niesamowitych umiejętności w grach FPS – otwarcie powiedział, że po tym, jak miał możliwość pogrania chwilę w betę Valoranta, każda inna tego typu produkcja jest dla niego nudna i nie ma ochoty grać w cokolwiek innego (pierwsza wypowiedź w filmiku zamieszczonym niżej).

Już od jakiegoś czasu się nudziłem i nie wiedziałem, w co grać, ale teraz po ograniu Valorant jest jeszcze gorzej. Siedzę tu i wiem, że grałem w perełkę, ale na jakiś czas muszę wrócić do tych śmieci.

Inni streamerzy również chwalą Valorant. Pozytywne wrażenie zrobiły na nich m.in. dostępne postacie oraz przemyślany system chroniący przed cheaterami. Co ciekawe, dowiedzieliśmy się również, że gracze używający kontrolerów nie będą mogli korzystać z systemu wspomagania celowania znanego z innych tego typu produkcji.

Tym z Was, którzy interesują się produkcją, przypominamy, że jutro oprócz wspomnianych wcześniej materiałów udostępnionych przez streamerów będzie można także obejrzeć ich zmagania podczas Twitch Rivals. Rozgrywki europejskich graczy (w tym ekipy z Polski) rozpoczną się o 19:00 i będzie można je oglądać pod tym adresem.