Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 lutego 2021, 13:53

autor: Aquma

Valheim - manekiny zamiast wikingów. Tak wyglądała wczesna wersja gry

W sieci można znaleźć sporo obrazków oraz filmów prezentujących rozgrywkę z wczesnej wersji survivala Valheim. Pod pewnymi względami tytuł mocno się zmienił przez ostatnie lata.

W SKRÓCIE:

  1. filmy z 2017 i 2018 roku pokazują rozgrywkę z wczesnej wersji Valheim;
  2. najbardziej rzuca się w oczy brak normalnych modeli postaci.

Survival Valheim od deweloperów z Iron Gate Studio okazał się wielkim hitem na Steamie. Wydana we wczesnym dostępie produkcja przyciąga do siebie rzesze graczy i zbiera od nich rewelacyjne oceny. Niewątpliwie jest to zasługa ogromu pracy włożonej w ten tytuł przez twórców. To jak bardzo gra zmieniła się na przestrzeni ostatnich kilku lat, widać dobrze na screenshotach i filmach prezentujących rozgrywkę z wczesnej wersji (mowa o materiałach z przełomu 2017 i 2018 roku, gdy dzieło było jeszcze znane jako Fejd).

W oczy rzuca się przede wszystkim to, że zamiast normalnych modeli postaci mamy tutaj dziwaczne manekiny. Co ciekawe, pod względem atmosfery lokacje prezentują się dość podobnie, choć wydają się być nieco surowsze i mniej bogate w detale niż w wydaniu, które trafiło do sprzedaży we wczesnym dostępie.

Przypominamy, że Valheim jest dostępne wyłącznie na komputerach PC. Pełna wersja tego tytułu powinna ukazać się w 2022 roku.

  1. Valheim to jeden z najlepszych survivali, w jaki kiedykolwiek grałem!
  2. Valheim – poradnik
  3. Valheim – strona oficjalna