Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 marca 2021, 10:22

6 milionów graczy w Valheim; studio publikuje nową grafikę z aktualizacji

Studio Iron Gate pochwaliło się kolejnym rekordem. W Valheim zagrało już 6 milionów ludzi. W podziękowaniu pokazano nam pierwszy zrzut ekranu z nadchodzącej aktualizacji Hearth and Home.

W SKRÓCIE:
  1. Valheim świętuje 6 milionów graczy.
  2. Twórcy ze studia Iron Gate pochwalili się pierwszym obrazkiem z nadchodzącej aktualizacji.

Valheim przekroczyło barierę sześciu milionów graczy zaledwie dwa tygodnie po tym, jak deweloperzy ze studia Iron Gate świętowali pięć milionów użytkowników. By uczcić tak dobrą sprzedaż, uchylono rąbka tajemnicy na temat nadchodzącej aktualizacji, pokazując pierwszy zrzut ekranu.

Studio skomentowało tak dobry wynik Valheim we wpisie na oficjalnym forum gry na platformie Steam. Podziękowano graczom, zdradzając, że programiści w pocie czoła pracują nad łataniem odkrywanych błędów, które są zgłaszane. Poproszono też o to, by informować na bieżąco o wszystkich problemach, na jakie traficie, korzystając z przygotowanej do tego strony.

Co z nową zawartością? W aktualizacji Hearth and Home gracze dostaną w swoje ręce nowe komponenty, z których będzie można tworzyć bardziej skomplikowane konstrukcje. Twórcy zamierzają pochylić się bardziej nad aspektem gotowania posiłków i rolnictwem. Pokazano też obrazek z tego, nad czym studio pracuje. Nie oczekujcie jednak zbyt wiele.

6 milionów graczy w Valheim; studio publikuje nową grafikę z aktualizacji - ilustracja #1
Tyle musi nam wystarczyć.

Na pytanie, kiedy zostanie wydana aktualizacja, studio nie udzieliło odpowiedzi. Zdradziło jedynie, że wraz z tym, jak zmniejsza się liczba błędów wymagających pilnej naprawy, tempo prac nad nową zawartością rośnie i wkrótce powinniśmy zobaczyć nieco więcej.

Kolejne aktualizacje przyniosą m.in. rozbudowę opcji w eksploracji i walce, możliwość lepszego dostosowywania statków i wzbogacenie biosfery oceanu, a także zupełnie nową krainę, w której znajdziemy nieobecnych do tej pory przeciwników, zasoby i potężnych bossów.

  1. Oficjalna strona gry Valheim
  2. Valheim - poradnik do gry
  3. Valheim to jeden z najlepszych survivali, w jaki kiedykolwiek grałem!