Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 sierpnia 2017, 21:17

autor: Marta "Lavdrynka" Kucharska

Ukazała się wersja demonstracyjna Prey na PC

Bethesda udostępniła wersję demo gry Prey na pecety. Umożliwia ona zabawę przez godzinę, a także przeniesienie zapisów z rozgrywki do pełnej wersji gry.

Bethesda udostępniła trial Preya - gry utrzymanej w konwencji science-fiction, w której wcielamy się w naukowca przebywającego na stacji kosmicznej orbitującej wokół Księżyca. Produkcja Arkane Studios mogła do tej pory pochwalić się wersją demonstracyjną na konsole, lecz co się odwlecze, to nie uciecze, i trial w końcu trafił także do posiadaczy pecetów. Osoby, które zdecydują się na jego ściągnięcie, po zakupie pełnej wersji będą mogły przenieść do niej stan gry z dema. Wraz z pecetową premierą triala, pewnym modyfikacjom ulegną również jego edycje konsolowe. Nowa próbka pozwala mianowicie na zabawę na Talos I przez godzinę.

Ukazała się wersja demonstracyjna Prey na PC - ilustracja #1

Prey zostało dobrze przyjęte zarówno przez krytyków, jak i graczy. Pecetowa edycja zebrała na Steamie aż 89% pozytywnych ocen. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszej recenzji samej gry oraz wrażeń z obcowania z grą w wysokiej rozdzielczości 4K.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel i5-2400, AMD FX-8320
  • Karta grafiki: GTX 660 2 GB/AMD Radeon 7850 2 GB
  • Pamięć: 8 GB RAM

Zalecane wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Intel i7-2600K, AMD FX-8350
  • Karta grafiki: GTX 970 4 GB, AMD R9 290 4 GB
  • Pamięć: 16 GB RAM
  1. Oficjalna strona gry Prey
  2. Prey – kompendium wiedzy