Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 10 grudnia 2018, 11:22

autor: Czarny Wilk

Tytuły odcinków Stranger Things 3 zdradzają, z czym zmierzą się bohaterowie

Netflix opublikował krótki filmik, na którym zaprezentowane zostały tytuły odcinków wchodzących w skład trzeciego sezonu Stranger Things. Na ich podstawie możemy wywnioskować, jakie zagrożenie czyhać będzie tym razem na dzieciaki z Hawkins.

Netflix oszczędnie, choć dość regularnie karmi nas kolejnymi informacjami o wyczekiwanym trzecim sezonie serialu science fiction Stranger Things. W lipcu zobaczyliśmy pierwszy materiał filmowy reklamujący nowe odcinki, stylizowany na spot reklamowy z lat osiemdziesiątych. Miesiąc później jeden z producentów zdradził, że nowa seria będzie bardziej napakowana akcją i mroczniejsza. Teraz zaś poznaliśmy nazwy poszczególnych odcinków trzeciego sezonu.

Na trzeci sezon Stranger Things złożą się epizody o następujących tytułach:

  1. Suzie, słyszysz mnie?
  2. Szczury z supermarketu
  3. Sprawa zaginionego ratownika
  4. Próba sauny
  5. Źródło
  6. Urodziny
  7. Ukąszenie
  8. Bitwa o Starcourt

Na podstawie ujawnionych nazw oraz wcześniejszych doniesień jesteśmy w stanie częściowo przewidzieć, czego możemy spodziewać się po trzecim sezonie serialu. Dzięki tytułowi ostatniego epizodu nie ulega wątpliwości, że centrum handlowe ze spotu reklamowego stanie się istotnym miejscem akcji. Z kolei tytuł przedostatniego odcinka („Ukąszenie”), w połączeniu z doniesieniami o tym, że wśród inspiracji do tego sezonu znajduje się twórczość George’a A. Romero (którego kultowy Poranek żywych trupów rozgrywał się właśnie w centrum handlowym), pozwalają dość konkretnie wytypować, z jakim zagrożeniem zmierzą się tym razem mieszkańcy Hawkins – możemy z dużym prawdopodobieństwem trafienia obstawiać, że będą to zombie.

W trzecim sezonie powróci większość ulubieńców widzów. - Tytuły odcinków Stranger Things 3 zdradzają, z czym zmierzą się bohaterowie - wiadomość - 2018-12-10
W trzecim sezonie powróci większość ulubieńców widzów.

Przypomnijmy, że w Stranger Things 3 zobaczymy wydarzenia rozgrywające się około rok po finale drugiego sezonu i że część bohaterów nawiąże ze sobą bliższe relacje romantyczne – Mike ma chodzić z Jedenastką, a Lucas z Max. Dużo miejsca na ekranie otrzyma także Steve, który znów „spełni się” jako swoista niańka pozostałych bohaterów. Osiem nowych odcinków serialu zadebiutuje na Netfliksie w wakacje 2019 roku.

  1. Netflix
  2. Recenzja drugiego sezonu Stranger Things w serwisie Gameplay.pl