Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Fuero Games Press Release 22 czerwca 2012, 13:29

Udzielają Ci się piłkarskie emocje związane z Mistrzostwami Europy? Wypróbuj najbardziej realistyczny symulator rzutów karnych

Dzięki EuroGoal 2012 nie masz prawa być rozczarowany wynikami Mistrzostw Europy.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Z okazji wielkich emocji piłkarskich przedstawiamy EuroGoal 2012 – najnowszą produkcję polskiego developera gier mobile FueroGames. EuroGoal 2012 to multiplayerowy symulator rzutów karnych dostępny na wszystkie najpopularniejsze platformy, w tym na iPada, iPhone’a, Androida oraz z poziomu przeglądarki na Facebooku.

Wyzwij znajomych na strzelecki pojedynek lub zmierz się z komputerem! EuroGoal 2012 to pełna kontrola nad strzałem i wspaniała grafika 3D.

Udzielają Ci się piłkarskie emocje związane z Mistrzostwami Europy? Wypróbuj najbardziej realistyczny symulator rzutów karnych - ilustracja #1

Wolisz uderzać mocno? Technicznie? Chcesz wygrać próbę nerwów z bramkarzem? Niezwykle płynne i intuicyjne sterowanie pozwala Ci precyzyjnie określić kierunek, siłę, a nawet podkręcenie piłki. Oprócz zmylenia bramkarza, możesz dodatkowo spróbować trafić w cel umieszczony losowo w bramce. Realistyczna fizyka gry zadba o to, aby piłka zachowywała się naturalnie – możliwe są więc strzały od słupka lub poprzeczki. Każde uderzenie jest nagrywane i może być ponownie odtworzone.

Gra jest w pełni zintegrowana z Facebookiem: najlepsze powtórki możesz umieścić na wallu. Zdobywaj punkty, rywalizuj ze znajomymi, walcz o jak najwyższą pozycję w rankingach!

Dzięki EuroGoal 2012 nie masz prawa być rozczarowany wynikami Mistrzostw Europy. Daj się ponieść piłkarskiemu szaleństwu i zostań najlepszym egzekutorem rzutów karnych!

Udzielają Ci się piłkarskie emocje związane z Mistrzostwami Europy? Wypróbuj najbardziej realistyczny symulator rzutów karnych - ilustracja #2