Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 sierpnia 2022, 11:44

autor: Miriam "mokosh" Moszczyńska

Udyr jak Hagrid? Porównanie wyglądu bohatera LoL-a po reworku

Udyr po aktualizacji wyglądu prezentuje się niesamowicie. Gracze zadowoleni są z tego, jak do reworku podeszło Riot Games, choć w oczy bije podobieństwo bohatera do postaci z przygód Harry’ego Pottera.

W ten piątek Riot Games oficjalnie zaprezentowało rework Udyra. Bohater League of Legends dzięki VGU (Visual Graphic Update) przeżywa swoją drugą młodość. Co więcej, jego wygląd niektórym może wydawać się znajomy.

Stary Udyr vs nowy Udyr

Na kanale LoL-a mogliśmy oglądać ogólne spojrzenie na aktualizację Udyra, a nieco dokładniej bohaterowi przyjrzał się youtuber Remus. Stworzył on bowiem porównanie starych oraz zaktualizowanych ilustracji Udyra.

Większość z nich wygląda o niebo lepiej, niż te, które oglądać mogliśmy do tej pory. Wyjątkiem może być dość ekscentryczna ilustracja skórki „Na Pewno Nie Udyr”. Zresztą zobaczcie sami.

Reakcje społeczności na nowego Udyra

Aktualizacja wyglądu Udyra jest jedną z tych najbardziej wyczekiwanych, dlatego też społeczność na opublikowany film zareagowała bardzo żywiołowo. Wśród opinii przeważają te pozytywne, a co ciekawe, sporo graczy wskazuje także na podobieństwo bohatera LoL-a do Hagrida z Harry’ego Pottera.

Nowy splash art [Udyra – dop. red.] wygląda jakby Hagrid właśnie miał powiedzieć Harry'emu, że ten jest czarodziejem – napisał Darko matto.

Terapeuta: Nowa grafika Na Pewno Nie Udyr nie jest prawdziwa, nie może cię skrzywdzić.

Nowa grafika Na Pewno Nie Udyr:

– napisał Harleqynn.

Nie będę kłamał, podoba mi się, że zrobili go umięśnionego i przy kości, wygląda bardziej nordycko – napisał Zero To Hero.

Warto również zaznaczyć, że nowy Udyr może wylądować z kliencie LoL-a całkiem niedługo. Co prawda dokładna data nie została jeszcze potwierdzona, jednak wypowiedzi pracowników Riot Games wskazują na to, że bohatera w nowej odsłonie zobaczymy już w patchu 12.16.

  1. Jak przestałem się martwić i wróciłem do League of Legends
  2. Często usuwam z dysku LoL-a. A potem znów instaluję. Uważam, że to romantyczne