Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 lutego 2018, 18:43

Udostępniono nową wersję modyfikacji GTA 5 Redux

Josh Romito wypuścił kolejną aktualizację modyfikacji GTA 5 Redux, nad którą pracuje od ponad roku. Oprócz poprawek graficznych mod oferuje także lepszą animację i fizykę postaci niezależnych.

Zadebiutowała kolejna wersja modyfikacji GTA 5 Redux do Grand Theft Auto V, oznaczona numerem 1.3. Stworzony przez Josha Romito mod, który trafił do graczy we wrześniu 2016 roku, upiększa produkcję studia Rockstar oraz wprowadza parę zmian w rozgrywce oraz świecie gry. Najnowsza aktualizacja oznacza szereg usprawnień, spośród których najważniejsza jest bardziej wiarygodna fizyka postaci niezależnych, ulepszenia i poprawki animacji oraz wyeliminowanie niektórych usprawnień graficznych dotyczących oświetlenia i cieni, powodujących poważne kłopoty ze stabilnością. Modyfikację możecie pobrać z oficjalnej strony projektu. Jednocześnie Romito zapewnił, że obecna wersja na pewno nie będzie ostatnią i już rozpoczął pracę nad aktualizacją 1.4.

  1. Pobierz modyfikację GTA 5 Redux
Josh Romito nie ustaje w swojej misji, by dostarczyć nam Grand Theft Auto V bliskie fotorealizmowi. - Udostępniono nową wersję modyfikacji GTA 5 Redux - wiadomość - 2018-02-12
Josh Romito nie ustaje w swojej misji, by dostarczyć nam Grand Theft Auto V bliskie fotorealizmowi.

Pośród innych wartych wspomnienia elementów należy zauważyć, że od teraz mod GTA 5 Redux ma własne intro oraz logo w menu. Ponownie przerobiono efekty pogodowe, które w naturalny sposób przechodzą pomiędzy sobą, dodano oświetlenie globalne i wolumetryczne, a także upiększono wodę oraz chmury. Jeśli chodzi o inne aspekty wizualne, poprawiono wygląd dróg, reklam, billboardów, porozrzucanych po ulicach śmieci. Zmieniono także rozdzielczość niektórych tekstur na Ultra HD – w tym roślin, drzew, ognia czy eksplozji. Jeśli więc chcecie Grand Theft Auto V w najbardziej szczegółowej i ostrej oprawie graficznej, nie ma na co czekać – GTA 5 Redux poprawia sporo w tej i tak wyśmienitej produkcji, a biorąc pod uwagę przywiązanie Romito do najmniejszych detali, na tym na pewno nie skończy.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Grand Theft Auto V