Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2012, 14:00

autor: Sarge

Udostępniono demo gry Iron Sky: Invasion polskiego studia Reality Pump

Na oficjalnej stronie internetowej gry Iron Sky: Invasion pojawiła się wersja demonstracyjna najnowszego dzieła polskiego studia Reality Pump. Pozwala ona zapoznać się z tą produkcją, łączącą w sobie elementy symulatora kosmicznego i strategii.

Krakowskie studio Reality Pump (Two Worlds II, Earth 2160) udostępniło demo gry Iron Sky: Invasion w wersjach na PC i Maca. Premiera tej produkcji miała miejsce 22 listopada, więc jeśli ktoś do tej pory nie zdecydował się na zakup, może teraz samodzielnie sprawdzić czy warto się na niego skusić.

Iron Sky: Invasion - Udostępniono demo gry Iron Sky: Invasion polskiego studia Reality Pump - wiadomość - 2012-12-19
Iron Sky: Invasion

Wersja demonstracyjna pozwala sprawdzić samouczek i zapoznać się z podstawową mechaniką rozgrywki. Demo ma starczać na ok. 30 minut zabawy i jest dostępne do ściągnięcia na oficjalnej stronie internetowej gry. Twórcy udostępnili je zarówno w wersji na PC, jak i Maca, więc posiadacze obu platform sprzętowych mogą sprawdzić tytuł w akcji przed ewentualnym zakupem.

  1. Pobierz demo gry Iron Sky: Invasion

Iron Sky: Invasion to symulator kosmiczny z elementami strategii, osadzony w realiach filmu science-fiction Iron Sky. Gracz wciela się w ziemskiego dowódcę, którego zadaniem jest odparcie inwazji nazistów z Księżyca oraz zniszczenie ich głównej bazy na powierzchni ziemskiego satelity. Zabawa została podzielona na dwie fazy. W części strategicznej wydajemy rozkazy i kontrolujemy przemieszczanie się wrogich jednostek, a na etapie zręcznościowym sami bierzemy udział w bitwach niczym w typowych symulatorach kosmicznych. Gra ukazała się na PC, PlayStation 3 oraz Xboksie 360 i można ją zakupić pod tym adresem.

  1. Recenzja gry Iron sky: Invasion – polska odpowiedź na X-Winga