Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2012, 19:06

autor: Hed

Crysis 3 – pojawił się drugi odcinek serii 7 cudów gry

Crytek wypuścił drugi odcinek serii 7 cudów gry Crysis 3, przygotowanej we współpracy z Albertem Hughsem, reżyserem filmów Księga ocalenia i Z piekłem rodem. Materiał koncentruje się na motywie polowania i wykorzystania nowej broni – łuku.

Pojawiła się druga część serii 7 cudów gry Crysis 3. - Crysis 3 – pojawił się drugi odcinek serii 7 cudów gry - wiadomość - 2012-12-19
Pojawiła się druga część serii 7 cudów gry Crysis 3.

Firma Electronic Arts wypuściła drugi odcinek serii 7 cudów gry Crysis 3, reklamującej nadchodzącą strzelankę pierwszoosobową studia Crytek. Materiał zatytułowany Polowanie powstał we współpracy z Albertem Hughsem, reżyserem takich filmów jak Księga ocalenia i Z piekła rodem. To okazja, aby jeszcze raz rzucić okiem na graficzny majstersztyk niemieckiego dewelopera, podany w fabularyzowanej postaci.

Drugi odcinek serii reżyserowanej przez Hughsa koncentruje się na motywie polowania i wykorzystania łuku – jednego z nowych rodzajów broni, jaki pojawi się w Crysis 3. Świetny wizualnie materiał przypomina, że w grze zmierzymy się zarówno z żołnierzami, jak i rasą obcych istot. Z pomocą w pozostaniu łowcą, a nie ofiarą przyjdzie jak zwykle nanokombinezon, zaawansowana zbroja oferująca takie opcje jak maskowanie, czy pancerz.

Crysis 3 – pojawił się drugi odcinek serii 7 cudów gry - ilustracja #3Crysis 3 to trzecia odsłona serii futurystycznych strzelanek studia Crytek, która ma ponownie pokazać kto rozdaje karty w kwestii tworzenia imponujących graficznie gier. Deweloper potwierdził niedawno, że pecetowa wersja produkcji będzie wymagała sprzętu kompatybilnego z DirectX 11, co może oznaczać tylko jedno: zobaczymy w niej najnowsze efekty specjalne. Crysis 3 wyjdzie 21 lutego 2013 roku na komputerach PC oraz konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

  1. 7 cudów gry Crysis 3 - Piekielne miasto
  2. 7 cudów gry Crysis 3 - Polowanie