Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2021, 16:00

autor: AlexB

Ubisoft pyta graczy Assassin's Creed o zdanie na temat serii i prosi o propozycje zmian

Firma Ubisoft przygotowała ankietę dla miłośników cyklu Assassin's Creed. Padają w niej pytania dotyczące między innymi tego, czy seria jest godna polecenia oraz jakie zmiany mogłyby się pojawić w jej kolejnych odsłonach.

W SKRÓCIE
  1. Ubisoft przygotował oficjalną ankietę dotyczącą serii Assassin's Creed.
  2. Francuzi pytają w niej między innymi o to, jak bardzo bylibyście skłonni polecić gry z tego cyklu znajomym oraz co można by dodać w przyszłych produkcjach, by w Waszych oczach były one lepsze.

Seria Assassin's Creed jest z nami już od blisko czternastu lat. Przez ten czas doczekała się ona 23 mniejszych lub większych tytułów (nie licząc remasterów) i jak na razie nic nie wskazuje na to, by miała się wkrótce zakończyć. Jak przystało na tak długi cykl, ma on zarówno swoich gorących fanów, jak i zagorzałych przeciwników. Niezależnie od tego, do której grupy należycie, możecie wziąć udział w oficjalnej ankiecie dotyczącej Assassin's Creed, przygotowanej przez firmę Ubisoft. Link do niej znajdziecie poniżej. Będziecie mogli ją wypełnić do 25 czerwca.

  1. Assassin's Creed – ankieta dla społeczności
Ubisoft pyta graczy Assassins Creed o zdanie na temat serii i prosi o propozycje zmian - ilustracja #1
Ubisoft chce poznać opinie graczy.

Omawiane badanie opinii składa się z pięciu pytań. Pierwsze są dość standardowe. Ubisoft chce wiedzieć, czy jacyś nasi znajomi grają w gry z cyklu Assassin's Creed, na jakich platformach sami lubimy bawić się w tych produkcjach oraz jak bardzo, w skali jeden do dziesięciu, polecilibyśmy tę serię komuś innemu. Potem jednak ankieta robi się dużo ciekawsza. W ramach ostatnich dwóch pytań można wypowiedzieć się, jakie zmiany wprowadzić do nowych gier sygnowanych popularną marką oraz jakich elementów z innych pozycji naszym zdaniem w nich brakuje.

Nie wiemy niestety, na ile odpowiedzi społeczności na pytania zadane w ankiecie faktycznie wpłyną na kształt nadchodzących odsłon cyklu Assassin's Creed. Skoro jednak została ona przygotowana, to istnieje szansa, że niektóre pomysły graczy zostaną wprowadzone w życie.

Przypominamy, że jak na razie ostatnią odsłoną serii Assassin's Creed jest Valhalla. Została ona całkiem ciepło przyjęta zarówno przez media branżowe, jak i część graczy. Ostatnio tytuł ten otrzymał nową aktualizację, oznaczoną numerem 1.2.2. W jej ramach trafiły do niego m.in. nowe wyzwania. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona cyklu Assassin’s Creed