Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2021, 10:26

AC: Valhalla otrzyma nowe wyzwania i poprawki w darmowej aktualizacji 1.2.2

Assassin’s Creed: Valhalla wzbogaci się dziś o nowe aktywności w ramach aktualizacji 1.2.2. Ubisoft przyszykował dla graczy wyzwania mistrzowskie, które przetestują ich umiejętności.

W SKRÓCIE:
  • Darmowa aktualizacja 1.2.2 wprowadzi do Assassin’s Creed: Valhalla wyzwania mistrzowskie.
  • Przetestują one nasze umiejętności walki, strzeleckie oraz skrytobójcze.
  • Update naprawi też wiele występujących w grze bugów.

Assassin’s Creed: Valhalla już w momencie premiery był ogromną grą wypełnioną różnymi formami aktywności. Twórcy najwyraźniej uznali jednak, że powinni jeszcze bardziej rozwinąć ten aspekt produkcji. W ramach mającej dziś premierę aktualizacji 1.2.2 w nasze ręce oddane zostaną więc wyzwania mistrzowskie, które przetestują umiejętności Eivor i pozwolą na zdobycie cennych nagród.

Po zainstalowaniu update’u w świecie gry pojawi się pięć nowych kapliczek. Pozwolą one rozpocząć specjalne wyzwania, które dostępne będą w trzech wariantach. Próba niedźwiedzia przetestuje nasze zdolności w walce bezpośredniej, próba wilka skupi się na umiejętnościach strzeleckich, a próba kruka przetestuje nasze talenty skrytobójcze. Każde wyzwanie wykonywać będziemy przy użyciu z góry ustalonego ekwipunku.

Po zdobyciu odpowiedniej liczby punktów w trakcie wykonywania zadania w nagrodę otrzymamy energie. Wymienić je będziemy mogli na specjalne rodzaje uzbrojenia oraz elementy kosmetyczne. Z serią wyzwań związana będzie także fabuła dotycząca mitycznej tajemnicy, którą przyjdzie nam odkryć. Należy jednak pamiętać, że przed rozpoczęciem serii wyzwań mistrzowskich konieczne będzie osiągnięcie minimum 221. poziomu mocy.

Oprócz tego aktualizacja 1.2.2 wprowadzi do gry trzy nowe umiejętności oraz zmieni nagrody, jakie otrzymamy podczas rajdów rzecznych. W nasze ręce oddany zostanie także nowy ekwipunek. Twórcy obiecują również poprawki wielu nadal występujących w produkcji bugów. Pełną listę zmian znaleźć można na oficjalnej stronie.