Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 października 2016, 13:26

autor: luckie

Tyranny w planie wydawniczym Cenegi

Tyranny ukaże się w naszym kraju nakładem wydawniczym firmy Cenega. Gra będzie dostępna w polskiej (napisy) lub angielskiej wersji językowej. W wybranych sklepach oferowana ma być pudełkowa limitowana edycja specjalna w cenie edycji standardowej.

Dystrybucją gry Tyranny w Polsce zajmie się firma Cenega, lokalny partner firmy Paradox Interactive. Najnowsza produkcja studia Obsidian Entertainment – weteranów gatunku RPG, którzy na swoim koncie mają m.in. Pillars of Eternity, Fallout: New Vegas oraz Star Wars: Knights of the Old Republic IIukaże się w naszym kraju w polskiej wersji językowej (napisy). Oczywiście dostępny też będzie język angielski. Tyranny zadebiutuje na komputerach osobistych za trzy tygodnie – 10 listopada 2016 roku.

Cenega poinformowała, że do wybranych sklepów trafi limitowana edycja specjalna Tyranny w cenie edycji standardowej (sugerowany koszt zakupu to 149,99 zł), dostępna wyłącznie w nakładzie przedpremierowym. Oprócz samej gry ma ona zawierać unikalne etui, skróconą instrukcję, płytę audio ze ścieżką dźwiękową oraz 112-stronicowy artbook z opisami. Pełną zawartość tego wydania przedstawia poniższa grafika:

Skład edycji specjalnej gry Tyranny. - Tyranny w planie wydawniczym Cenegi - wiadomość - 2016-10-21
Skład edycji specjalnej gry Tyranny.

Oprócz niej Tyranny będzie sprzedawane w trzech edycjach cyfrowych: Commander Edition, Overlord Edition i Archon Edition, oferujących unikalną zawartość elektroniczną, w tym awatary na oficjalnym forum oraz kolekcję krótkich opowiadań.

Tyranny to klasyczny przedstawiciel gatunku RPG w starym stylu. W grze nie zabraknie takich kluczowych cech, jak widok izometryczny, zbieranie drużyny oraz taktyczna walka z aktywną pauzą i mnóstwem umiejętności bojowych. W odróżnieniu jednak od większości produkcji tego typu, w Tyranny to zło wygrało wojnę z dobrem, a gracz wciela się w złoczyńcę, który w imieniu niegodziwej władczyni ma zaprowadzić porządek w ostatniej opierającej się krainie. Gra postawi nas przed wieloma trudnymi wyborami natury moralnej, a każda decyzja ma mieć ważkie konsekwencje dla fantastycznego świata i jego mieszkańców.

  1. Tyranny - kompendium wiedzy / FAQ
  2. Graliśmy w Tyranny - nową grę RPG twórców Pillars of Eternity
  3. Oficjalna strona Tyranny

Ostatnia aktualizacja: 2016-10-20

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.