Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 września 2012, 17:59

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (3 - 9 września 2012)

W tym tygodniu na Gramy na Wynos przetestowaliśmy wydajność DayZ. Pisaliśmy też o właśnie zapowiedzianych mobilnych odsłonach serii Rayman i Assassin’s Creed, zwiastunach z MMORPG-ów Neverwinter i Black Desert oraz grywalnej wersji alpha turowego Steam Marines. Omówiliśmy również najciekawsze darmowe produkcje wypuszczone w ostatnich kilku dniach.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (3 - 9 września 2012) - ilustracja #1

Jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów, które ciągu ostatnich siedmiu dni pojawiły się GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na urządzeniach przenośnych. W tym czasie przetestowaliśmy wydajność moda DayZ działającego na silniku taktycznej strzelanki ArmA II: Operation Arrowhead. Natomiast piętnasty odcinek tworzonej we współpracy z serwisem tvgry.pl serii video poświęcony był trzem tytułom na system Android – Ninja Fishing, Major Mayhem i Eternity Warriors 2.

Sporo miejsca oddaliśmy też obiecującym nadchodzącym grom niezależnym. Wśród nich znalazła się turowa steampunkowa strategia Steam Marines, która pełni garściami czerpie z planszówki Space Hulk. Z kolei Tengami to oparta na japońskich mitach przygodówka, którą tworzą byli pracownicy studia Rare. Natomiast Ubisoft zapowiedział na urządzenia mobilne nowe odsłony marek Rayman i Assassin’s Creed. Co ciekawe, druga z tych gier ma postać strategii ekonomicznej.

Pisaliśmy również o nowych zwiastunach z Neverwinter oraz robiącego niesamowite wrażenie pod względem graficznym Black Desert. Oba tytuły mają szanse solidne namieszać na rynku MMORPG. Tradycyjnie opublikowaliśmy również zestawienie najciekawszych pecetowych gier darmowych wypuszczonych w ostatnim czasie.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (3 - 9 września 2012) - ilustracja #2
Hunt’em to jedna z polecanych przez nas w tym tygodniu gier darmowych.

W sumie, w okresie 3 do 9 września na GRAMY NA WYNOS pojawiły się następujące teksty:

Testy/materiały video

Wybór ciekawszych newsów:

  1. Darmowe Perełki - 9 września 2012 roku
  2. Black Desert – to MMORPG może solidnie namieszać na rynku
  3. Steam Marines – zagraj w alphę duchowego spadkobiercy Space Hulka
  4. Dream - pierwszy zwiastun z przygodówki na silniku Unreal 3
  5. Na Androida zmierzają Assassin’s Creed: Utopia oraz Rayman Jungle Run
  6. Neverwinter – nowy zwiastun z gry MMORPG pokazuje zamek Blackdagger
  7. Przygodówka Tengami przeniesie nas do stworzonej z papieru Japonii