Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lipca 2012, 19:45

autor: Adrian Werner

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (16 - 22 lipca 2012 r.)

W minionym tygodniu w serwisie GRAMY NA WYNOS pisaliśmy m.in. o najlepszych grach na system Android i najbardziej wartościowych darmowych produkcjach na PC. Przetestowaliśmy również wydajność Serious Sam 3 i Stronghold 3.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (16 - 22 lipca 2012 r.) - ilustracja #1
Serious Sam 3

Jak co tydzień przygotowaliśmy dla Was zestawienie materiałów opublikowanych w ciągu ostatnich siedmiu dni na GRAMY NA WYNOS, czyli naszym serwisie poświęconym graniu na notebookach. W tym czasie przetestowaliśmy wydajność dwóch gier – Serious Sam 3 i Stronghold 3. Nie zabrakło też poświęconego produkcjom na system Android materiału video opracowanego we współpracy z serwisem tvgry.pl. Tym razem dotyczył on dwóch tytułów – SushiChop i Samurai vs Zombies Defense.

Sporo miejsca poświęciliśmy też nadchodzącej strategii 4X Pandora: First Contact, której autorzy chcą stworzyć duchowego spadkobiercę kultowego Sid Meier’s Alpha Centauri. Pisaliśmy również o starcie otwartej bety brutalnego MMORPG Dark Blood Online oraz grywalnej wersji alpha wzorowanego na serii Battlezone projektu BIONITE: Origins. Tradycyjnie przygotowaliśmy też zestawienie najciekawszych darmowych produkcji wypuszczonych w ostatnim czasie.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (16 - 22 lipca 2012 r.) - ilustracja #2
Surrealistyczne Bonsai Defense to jedna z polecanych przez nas gier darmowych.

W sumie, w okresie od 16 do 22 lipca 2012 r. na GRAMY NA WYNOS pojawiły się m.in. następujące teksty:

Testy

 

Wybór ciekawszych newsów: