Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 września 2018, 10:00

autor: Czarny Wilk

Tydzień jesiennych ofert w Amazon.de - dzień 4. Promocje na smartfony i aparaty cyfrowe

Czwartkowa porcja obniżek w niemieckim oddziale firmy Amazon zawiera promocje na aparaty cyfrowe Sony i Canona, smartfony Huawei Honor oraz mysz Logitecha.

Czwarty dzień tygodnia jesiennych ofert w niemieckim oddziale firmy Amazon przynosi ze sobą przede wszystkim atrakcyjne obniżki cen na aparaty cyfrowe firm Sony i Canon. Taniej kupimy także smartfony Huawei oraz mysz Logitecha. Wybraliśmy najciekawsze dostępne oferty.

W czwartek promocją objęte zostały smartfony firmy Huawei. - Tydzień jesiennych ofert w Amazon.de - dzień 4. Promocje na smartfony i aparaty cyfrowe - wiadomość - 2018-09-27
W czwartek promocją objęte zostały smartfony firmy Huawei.

Promocje będą się zmieniać co 24 godziny. Na GRYOnline.pl będziemy informować Was o najbardziej atrakcyjnych zniżkach. W przypadku towarów kosztujących powyżej 39 euro przesyłka do Polski jest darmowa. Koszty przesyłki poniżej tej kwoty zaczynają się od 4,99 euro. Liczba sztuk w promocji jest ograniczona.

Amazon udziela gwarancji na zakupione u siebie towary. W przypadku otrzymania wadliwego bądź niewłaściwego przedmiotu możecie go zwrócić w ciągu 30 dni za pośrednictwem polskojęzycznego Centrum obsługi zwrotów bądź poprzez kontakt z działem obsługi klienta po upływie tego czasu. Pełna procedura opisana została tutaj (opis domyślnie otwiera się w języku niemieckim, ale po kliknięciu ikony globusa możliwa jest zmiana na polski).

UWAGA! Nie wszystkie produkty prezentowane na Amazonie mogą być wysyłane do Polski. Poniżej staramy się zamieszczać tylko produkty z dostępną wysyłką do kraju nad Wisłą, ale przed ewentualnym zakupem warto się co do tego upewnić samemu. Najłatwiej jest to sprawdzić, logując się w serwisie. Jeśli na swoim koncie klienta macie wprowadzony polski adres jako główny, na stronie produktu pojawi się informacja na czerwono, jeśli produkt nie może być wysłany do Polski.

Ponadto w przypadku zakupu gier komputerowych należy liczyć się z możliwością, że dany tytuł może zawierać wyłącznie niemiecką wersję językową. Ceny mogą się nieznacznie różnić od tych zaprezentowanych poniżej. Na stronie sklepu towary mają podaną cenę z naliczonym 19-procentowym niemieckim podatkiem. Przy zakupie do Polski zamiast tego dodany zostaje podatek 23%. Poniższe ceny uwzględniają już tę zmianę.

Oferty dnia – czwartek 27 września

Pełna lista ofert znajduje się tutaj. Wybrane promocje prezentujemy poniżej:

Myszy

  1. Mysz bezprzewodowa Logitech M185 – 10,33 euro (ok. 44 zł)

Smartfony

  1. Smartfon Huawei Honor 7C – 139,54 euro (ok. 600 zł)
  2. Smartfon Huawei Honor View 10 – 356,60 euro (ok. 1533 zł)

Aparaty cyfrowe

  1. Aparat cyfrowy Canon IXUS 185 – 77,52 euro (ok. 333 zł)
  2. Aparat cyfrowy Sony DSC-WX500 – 226,36 euro (ok. 973 zł)
  3. Aparat cyfrowy CANON POWERSHOT SX540 HS – 232,56 euro (ok. 1000 zł)
  4. Aparat cyfrowy Sony DSC-RX100 II – 412,41 euro (ok. 1773 zł)
  5. Aparat cyfrowy Sony DSC-RX100 IV – 619,13 euro (ok. 2662 zł)

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.