Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 sierpnia 2019, 09:20

autor: Konrad "Serek" Serafiński

Tydzień grania w Rainbow Six Siege za darmo

Firma Ubisoft zapowiedziała darmowy tydzień w grze Rainbow Six: Siege. Produkcja będzie dostępna bezpłatnie od 28 sierpnia do 3 września. Przy okazji gracze, którym spodoba się tytuł, będą mogli nabyć go w promocyjnej cenie.

Rainbow Six: Siege wciąż stara się pozyskiwać nowych graczy. - Tydzień grania w Rainbow Six Siege za darmo - wiadomość - 2019-08-27
Rainbow Six: Siege wciąż stara się pozyskiwać nowych graczy.

Ubisoft przyzwyczaił graczy, że co jakiś czas umożliwia darmową rozgrywkę w Rainbow Six: Siege. Tak będzie również tym razem. Francuska firma zapowiedziała dłuższy okres bezpłatnego testowania tytułu. Posiadacze PC, Xboksa One oraz PlayStation 4 będą mogli sprawdzić produkcję za darmo od 28 sierpnia do 3 września. Co najważniejsze - nie mówimy tutaj o okrojonej wersji, tylko o całej dostępnej zawartości. Twórcy zapraszają do wspólnej zabawy nowych graczy, dając im szansę dołączenia do licznej społeczności i sprawdzenia wszystkich map oraz trybów.

Dla każdego, komu spodoba się Rainbow Six: Siege w darmowym tygodniu, przygotowano specjalną ofertę na zakup produkcji. W dniach od 28 sierpnia do 9 września (w zależności od sklepu, data może się różnić) zostanie uruchomiona promocja, dzięki której nabędziemy tytuł z ceną obniżoną nawet o 70%. Oferta obejmować będzie wszystkie platformy i wszystkie edycje (ale z różnym rabatem). Jeśli zdecydujecie się na zakup gry po wcześniejszym sprawdzeniu jej podczas darmowego tygodnia, wszystkie Wasze postępy trafią do pełnej wersji gry.

Aż tydzień bezpłatnego testowania produkcji wydaje się dobrym momentem do sięgnięcia po grę. Francuzi cały czas wspierają tytuł i udostępniają dodatkową zawartość. Kolejne rozszerzenia są w drodze, a liczba graczy na serwerach wciąż pozwala na bardzo komfortową zabawę. Rainbow Six: Siege zadebiutowało 1 grudnia 2015 roku na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Rainbow Six: Siege