Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 23 listopada 2019, 09:49

autor: Czarny Wilk

Tydzień Black Friday na Amazon.de - dzień 2. Promocje na słuchawki i telewizory

W sobotę w niemieckim oddziale firmy Amazon taniej kupimy słuchawki firm Sennheiser i Lioncast, telewizory firmy TCL, czytniki e-booków Kindle oraz smartfona Motoroli.

Drugi dzień „Tygodnia Black Friday” w niemieckim Amazonie niestety nie zachwyca dużą ilością ciekawych promocji. Taniej kupimy słuchawki Lioncasta i Sennheisera, telewizory TCL oraz smartfon Motoroli. W promocji wciąż dostępne są również czytniki e-booków Kindle. Wyselekcjonowaliśmy najciekawsze oferty i prezentujemy je poniżej.

Słuchawki Lioncast LX30 kupimy o wiele taniej niż w Polsce. - Tydzień Black Friday na Amazon.de - dzień 2. Promocje na słuchawki i telewizory - wiadomość - 2019-11-23
Słuchawki Lioncast LX30 kupimy o wiele taniej niż w Polsce.

W przypadku towarów kosztujących powyżej 39 euro przesyłka do Polski jest darmowa. Koszty wysyłki poniżej tej kwoty zaczynają się od 4,99 euro. Liczba sztuk w promocji jest ograniczona.

Amazon udziela gwarancji na zakupione u siebie towary. W przypadku otrzymania wadliwego bądź niewłaściwego przedmiotu możecie go zwrócić w ciągu 30 dni za pośrednictwem polskojęzycznego Centrum obsługi zwrotów bądź poprzez kontakt z działem obsługi klienta po upływie tego czasu. Pełna procedura opisana została tutaj (opis domyślnie otwiera się w języku niemieckim, ale po kliknięciu ikony globusa możliwa jest zmiana na polski).

UWAGA! Nie wszystkie produkty prezentowane na Amazonie mogą być wysyłane do Polski. Poniżej staramy się zamieszczać tylko produkty z dostępną wysyłką do kraju nad Wisłą, ale przed ewentualnym zakupem warto się co do tego upewnić samemu. Najłatwiej jest to sprawdzić, logując się w serwisie. Jeśli na swoim koncie klienta macie wprowadzony polski adres jako główny, na stronie produktu pojawi się informacja na czerwono, jeśli produkt nie może być wysłany do Polski.

Ponadto w przypadku zakupu gier komputerowych należy liczyć się z możliwością, że dany tytuł może zawierać wyłącznie niemiecką wersję językową. Ceny mogą się nieznacznie różnić od tych zaprezentowanych poniżej. Na stronie sklepu towary mają podaną cenę z naliczonym 19-procentowym niemieckim podatkiem. Przy zakupie do Polski zamiast tego dodany zostaje podatek 23%. Poniższe ceny uwzględniają już tę zmianę.

Wybrane promocje prezentujemy poniżej:

Słuchawki

  1. Słuchawki Lioncast LX30 – 25,79 euro (ok. 111 zł)
  2. Słuchawki Sennheiser HD 4.50 – 98,18 euro (ok. 423 zł)

Telewizory

  1. Telewizor 32 cale TCL 32DS520F – 154,01 euro (ok. 664 zł)
  2. Telewizor 43 cale TCL43EP640 – 267,71 euro (ok. 1154 zł)

Czytniki e-booków

  1. Czytnik e-booków Kindle 10 (wersja bez reklam) – Amazon.de, 67,17 euro (ok. 290 zł)
  2. Czytnik e-booków Kindle Paperwhite 8GB WLAN (wersja bez reklam) – Amazon.de, 103,35 euro (ok. 445 zł)
  3. Czytnik e-booków Kindle Paperwhite 32GB WLAN (wersja bez reklam) – Amazon.de, 134,36 euro (ok. 579 zł)

Smartfony

  1. Smartfon Motorola One Action – 196,38 euro (ok. 846 zł)

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.