Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2020, 08:39

autor: Adrian Werner

Twórcy Crash Bandicoot 4 zapewniają o braku mikropłatności

Studio Toys for Bob zdementowało plotki, zapewniając, że w grze Crash Bandicoot 4: It's About Time nie pojawią się mikropłatności.

Twórcy Crash Bandicoot 4 zapewniają o braku mikropłatności - ilustracja #1
Na powrót Crasha poczekamy do października.

Kilka dni temu informowaliśmy o doniesieniach, wedle których w grze Crash Bandicoot 4: It's About Time pojawią się mikropłatności. Ich źródłem była karta produkcji w sklepie Microsoft Store, więc sprawa wydawała się przesądzona. Okazuje się jednak, że jest inaczej.

Odpowiedzialne ze grę studio Toys for Bob poinformowało, że w Crash Bandicoot 4 nie pojawią się żadne mikropłatności. Ponadto podkreślono, że pakiet Totally Tubular Skins, zawierający dodatkowe skórki, dołączany będzie do każdego cyfrowego egzemplarza produkcji.

Bardziej nieufni fani nie dają do końca wiary twórcom. Przypominają casus Crash Team Racing Nitro-Fueled, w przypadku którego przed premierą również obiecywano brak mikropłatności, a mimo to zostały one dodane miesiąc po debiucie gry. Warto jednak zauważyć, że przy tym tytule Activision zapewniało jedynie o braku mikrotransakcji w momencie wydania projektu. Natomiast komunikat Toys for Bob nie zawiera podobnego zastrzeżenia.

Przypomnijmy, że Crash Bandicoot 4: It's About Time powstaje z myślą o konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Premiera nastąpi 2 października tego roku. Produkcja zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

  1. Oficjalna strona gry