Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2014, 22:29

autor: luckie

Twórca serii Rayman i Beyond Good & Evil zapowiada WiLD – MMO ze światem wielkości Europy

Michel Ancel wraz ze swoim studiem Wild Sheep pracuje nad grą WiLD – ciekawym MMO ze światem wielkości Europy. Gracze będą mogli wcielić się w ludzi lub zwierzęta i samemu decydować, na czym ma polegać ich przygoda. Tytuł ukaże się ekskluzywnie na PlayStation 4.

Na konferencji firmy Sony z okazji targów Gamescom 2014 swoją obecnością zaszczycił nas sam Michael Ancel, ojcec Raymana oraz cyklu Beyond Good & Evil. Słynny deweloper nie mówił jednak o kontynuacji którejś z isniejących serii gier, a o zupełnie nowej marce. Tytułem, nad którym obecnie pracuje on wraz ze swoim nowym zespołem, Wild Sheep Studios, jest WildMMO z ogromnym światem i jeszcze większymi możliwościami. Gra rzekomo ma zaoferować obszar wielkości Europy, po którym gracze będą poruszać się w postaci ludzi lub zwierząt – wilków, ptaków, ryb, itd. Prócz tego Wild ma nas uraczyć dynamicznym systemem pogody oraz dużą swobodą w kwestii gameplaya. Nie jest do końca jasne, na czym, poza eksploracją, polegać ma rozgrywka w Wild. Dlatego czekamy z niecierpliwością na pierwsze konkrety. W międzyczasie zapraszamy do obejrzenia debiutanckiego zwiastuna produkcji:

Wild został zapowiedziany wyłącznie na konsolę PlayStation 4 i znając politykę Sony, raczej nie wybiera się na inne platformy sprzętowe.

  1. Oficjalna strona internetowa Wild Sheep Studios
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Wild

Wild