Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 sierpnia 2014, 22:29

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Twórca serii Rayman i Beyond Good & Evil zapowiada WiLD – MMO ze światem wielkości Europy

Michel Ancel wraz ze swoim studiem Wild Sheep pracuje nad grą WiLD – ciekawym MMO ze światem wielkości Europy. Gracze będą mogli wcielić się w ludzi lub zwierzęta i samemu decydować, na czym ma polegać ich przygoda. Tytuł ukaże się ekskluzywnie na PlayStation 4.

Na konferencji firmy Sony z okazji targów Gamescom 2014 swoją obecnością zaszczycił nas sam Michael Ancel, ojcec Raymana oraz cyklu Beyond Good & Evil. Słynny deweloper nie mówił jednak o kontynuacji którejś z isniejących serii gier, a o zupełnie nowej marce. Tytułem, nad którym obecnie pracuje on wraz ze swoim nowym zespołem, Wild Sheep Studios, jest WildMMO z ogromnym światem i jeszcze większymi możliwościami. Gra rzekomo ma zaoferować obszar wielkości Europy, po którym gracze będą poruszać się w postaci ludzi lub zwierząt – wilków, ptaków, ryb, itd. Prócz tego Wild ma nas uraczyć dynamicznym systemem pogody oraz dużą swobodą w kwestii gameplaya. Nie jest do końca jasne, na czym, poza eksploracją, polegać ma rozgrywka w Wild. Dlatego czekamy z niecierpliwością na pierwsze konkrety. W międzyczasie zapraszamy do obejrzenia debiutanckiego zwiastuna produkcji:

Wild został zapowiedziany wyłącznie na konsolę PlayStation 4 i znając politykę Sony, raczej nie wybiera się na inne platformy sprzętowe.

  1. Oficjalna strona internetowa Wild Sheep Studios