Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 stycznia 2012, 09:46

Twisted Metal otrzyma demo i patch w dniu premiery

Twisted Metal otrzyma wersję demonstracyjną oraz patch w dniu premiery. Obie informacje zostały ujawnione przez głównego producenta gry, czyli Davida Jaffe ze studia Eat Sleep Play.

David Jaffe, producent ze studia Eat Sleep Play, zapowiedział demo gry Twisted Metal. Deweloper właśnie finalizuje prace nad wersją demonstracyjną, która powinna być gotowa na początku tego tygodnia. Jaffe nie ujawnił zawartości próbki, ale wspomniał o paru innych sprawach, np. o patchu szykowanym na premierę tytułu oraz ewentualnych przyszłych aktualizacjach.

Mówiłem w przeszłości, że nienawidzę łatek”, przyznał Jaffe w specjalnym filmie, „ale czasami są one ważne”. Producent wyjaśnił, że patch do Twisted Metal będzie skromny i wprowadzi tylko kilka zmian w rozgrywce. Producent, który współtworzył takie serie jak God of War krytykował poprawki szykowane na premiery gier chociażby na imprezie GDC 2011.

Twisted Metal otrzyma demo i patch w dniu premiery - ilustracja #1

Producent Twisted Metal przyznał, że chciałby wprowadzić kilka większych zmian w poszczególnych poziomach i kontynuować prace nad swoim dziełem. Wszystko zależy od tego, czy produkcja spodoba się fanom. „Dotkniemy ponownie Twisted Metal tylko jeśli gra okaże się sukcesem lub jeśli zostaną odkryte naprawdę poważne błędy”, wyjaśnił Jaffe.

Deweloper ujawnił obie informacje w charakterystyczny dla siebie sposób – w przydługim, bełkotliwym odcinku swojego vloga, który zaczyna się od... machania Tardisem, czyli statkiem kosmicznym i wehikułem czasu Doctora Who. Całość trwa aż 27 minut i jest ucztą dla fanów Jaffe’a, który jest znany między innymi z wyrazistych opinii oraz używania wielu niecenzuralnych słów.

Twisted Metal trafi do sklepów w przyszłym miesiącu. Gra zostanie wydana na PlayStation 3.

  1. David Jaffe zapowiada demo Twisted Metal