Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 8 stycznia 2019, 17:00

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Trzeci sezon i strona Friendly Fire wystartowały!

Czas rozpocząć trzeci sezon Friendly Fire. Cotygodniowe turnieje w najpopularniejsze gry sieciowe i najlepsze tegoroczne hity. Weź udział w kolejnych trzech miesiącach zmagań i powalcz o konsolę Playstation 4 PRO.

Trzeci sezon i strona Friendly Fire wystartowały! - ilustracja #1

Wraz z początkiem nowego roku startujemy z kolejnym sezonem turniejowej inicjatywy Friendly Fire. Jak zwykle czeka na was masa nagród, wspólne granie z redakcją i zawody w najróżniejsze tytuły. Zmiany wprowadzone w drugim sezonie spełniły nasze oczekiwania, dlatego tym razem nie planujemy żadnej rewolucji, a tylko dalsze dostosowywanie się do waszych potrzeb. Zapisy do pierwszego turnieju już wystartowały.

Strona FriendlyFire.pl

Największą nowością tego sezonu jest strona Friendly Fire. Pod adresem friendlyfire.pl znajdziecie listę trwających i nadchodzących turniejów, newsy poświęcone zawodom oraz instrukcję objaśniającą proces rejestracji. Będziemy tam też wrzucać najlepsze klipy z turniejowych streamów. Wreszcie wszystkie turniejowe informacje znajdziecie w jednym miejscu.

Nowy ranking i cenne nagrody

Wracamy też z ogólnym rankingiem Friendly Fire. Podobnie jak ostatnio, do ostatecznego wyniku każdego uczestnika będzie zaliczało się tylko pięć turniejów z najlepszym rezultatem. W ten sposób nawet dołączając do zabawy w połowie sezonu, będzie można liczyć na wygraną. Nic nie stanie oczywiście na przeszkodzie, żeby walczyć we wszystkich zawodach. Czy to po to, żeby wygrać dodatkowe nagrody, czy żeby poprawić swój wynik punktowy.

Dla graczy z najlepszymi wynikami przewidzieliśmy cenne nagrody. Tym razem zwycięzca rankingu otrzyma konsolę PlayStation 4 PRO, a zawodnicy na pięciu kolejnych miejscach sprzęt od SteelSeries.

Nowe gry, ale też regularne turnieje w popularne tytuły

W pierwszym sezonie zorganizowaliśmy turnieje w kilka popularnych tytułów, a drugi upłynął nam pod znakiem nowych premier. Trzeci sezon połączy oba rozwiązania. Nadal planujemy granie w najnowsze hity, ale oprócz tego pojawią się regularne rozgrywki w Rocket League czy PUBG. Żeby jednak nie zaburzać ogólnego rankingu Friendly Fire, do punktacji zaliczał będzie się wynik tylko z jednego turnieju w tej samej grze – np. wygrywając turniej Rocket League i zajmując drugie miejsce w kolejnym otrzymacie punkty tylko za zwycięstwo.

Punktacja

1. Udział w każdym kolejnym turnieju:

1 turniej – 10 pkt

2 turniej – 20 pkt

3 turniej – 30 pkt

4 turniej – 40 pkt

5 turniej – 50 pkt

Grając w pięciu lub więcej turniejach danego sezonu można zdobyć maksymalnie 150 punktów za udział.

2. Punktacja za zajęte miejsce - różna dla każdego turnieju.

3. Limit punktów. W jednym sezonie można uzyskać punkty za maksymalnie pięć turniejów. Liczą się punkty za miejsce oraz udział. W przypadku rozegrania większej liczby turniejów, liczonych jest tych pięć, w których uzyskało się największą liczbę punktów. Liczy się tylko jeden (najlepszy) wynik za turnieje w tej samej grze.

Nagrody

Oficjalnym partnerem i sponsorem nagród sezonu Friendly Fire jest firma SteelSeries. Zwycięzcy otrzymają następujące nagrody:

Trzeci sezon i strona Friendly Fire wystartowały! - ilustracja #2