Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 22 listopada 2018, 10:30

autor: AlexB

Trwa darmowy tydzień z Overwatch

Przypominamy, że trwa darmowy tydzień z grą Overwatch. Do 27 listopada posiadacze PC, PlayStation 4 oraz Xboksów One mogą bezpłatnie przetestować drużynową sieciową strzelankę od studia Blizzard oraz zakupić ją po obniżonych cenach.

Zgodnie z niedawną zapowiedzią, od dwóch dni trwa darmowy tydzień z grą Overwatch. Do wtorku 27 listopada, do godziny 20:59 (w oficjalnych informacjach pojawia się 8:59, lecz najprawdopodobniej nastąpiła pomyłka i zapomniano dopisać PM) czasu polskiego każdy zainteresowany posiadacz PC, PlayStation 4 lub Xboksa One może bezpłatnie sprawdzić wszystko, co ta popularna i uznana w branży sieciowa strzelanka z systemem bohaterów z różnymi umiejętnościami ma do zaoferowania, a trzeba przyznać, że jest tego sporo. Produkcja studia Blizzard zadebiutowała w maju 2016 roku i cały czas jest regularnie aktualizowana o kolejne atrakcje. W ciągu przeszło dwóch lat dorobiła się ona bazy 29 barwnych postaci (najnowsza z nich, kowbojka Ashe, dołączyła do gromadki w tym miesiącu) i 19 map, na których można grać w różnych trybach.

Darmowa zabawa w Overwatch potrwa jeszcze 5 dni. - Trwa darmowy tydzień z Overwatch - wiadomość - 2018-11-22
Darmowa zabawa w Overwatch potrwa jeszcze 5 dni.

Aby wziąć udział w darmowym tygodniu z Overwatch, należy wejść na odpowiednią kartę produktu w aplikacji Battle.net lub sklepach PlayStation Store bądź Microsoft Store (więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj). Uwaga! W przypadku konsol do zabawy niezbędne jest posiadanie abonamentu PlayStation Plus albo Xbox Live Gold.

Overwatcha można obecnie nie tylko bezpłatnie wypróbować, ale również zakupić po obniżonej cenie. - Trwa darmowy tydzień z Overwatch - wiadomość - 2018-11-22
Overwatcha można obecnie nie tylko bezpłatnie wypróbować, ale również zakupić po obniżonej cenie.

Jeśli podczas darmowego tygodnia Overwatch przypadnie komuś do gustu, to będzie mógł go zakupić w promocyjnych cenach.

Na PC obniżki będą obowiązywać do 29 listopada, a na PlayStation 4 oraz Xboksie One do 27 listopada. Warto pamiętać, że wszystkie postępy poczynione podczas darmowego tygodnia zostaną przeniesione do zakupionej wersji gry.

To jeszcze nie koniec atrakcji. Jeśli podczas bezpłatnego triala, a konkretnie między 20 a 26 listopada, połączymy nasze konta Blizzard i Twitch, a następnie obejrzymy co najmniej dwie godziny transmisji z Overwatch, otrzymamy inspirowane postacią Ashe graffiti, które później będzie można wykorzystać podczas zabawy.

Choć Overwatch okazał się sporym sukcesem firmy Blizzard (w rok po premierze stał się on marką wartą miliard dolarów), ostatnio ma nieco słabszy okres. Według danych firmy SuperData, w październiku tytuł zarobił na sprzedaży skrzynek z kosmetyką o 20% mniej niż w analogicznym okresie rok temu. To już piąty miesiąc z rządu, w którym widać tego typu tendencję spadkową.