Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 28 sierpnia 2018, 10:27

autor: Osti

True Detective – HBO prezentuje pierwszy zwiastun nowego sezonu

Stacja HBO opublikowała pierwszy zwiastun trzeciego sezonu serialu True Detective, którego premiera odbędzie się w styczniu 2019 roku.

Po raz kolejny w True Detective zobaczymy prawdziwie gwiazdorską obsadę. - True Detective – HBO prezentuje pierwszy zwiastun nowego sezonu - wiadomość - 2018-08-28
Po raz kolejny w True Detective zobaczymy prawdziwie gwiazdorską obsadę.

Od premiery poprzedniego sezonu serialu True Detective minęły trzy lata. Nie został on tak ciepło przyjęty jak pierwsza seria odcinków, dlatego włodarze HBO zdecydowali się na pewien czas wstrzymać produkcję. Być może wyciągnięto wnioski i postanowiono spróbować jeszcze raz.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, trzeci sezon True Detective jest już na horyzoncie. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowych odcinków. Możemy na nim zobaczyć detektywa Wayne'a Haysa, który próbuje rozwikłać zagadkę zbrodni dokonanej w hrabstwie Ozark. 

Każdy z sezonów True Detective opowiada historię innej zbrodni. W pierwszej części produkcji zobaczyć mogliśmy takie gwiazdy kina jak Matthew McConaughey i Woody Harrelson, a w drugiej wystąpili Colin Farrell i Rachel McAdams. Tym razem główną rolę zagra Mahershala Ali, znany z oscarowego Moonlight. Obok niego na ekranie pojawią się między innymi Stephen Dorff, Carmen Ejogo, John Charles Dickson, Ray Fisher i Sarah Gadon.

Za scenariusz trzeciego sezonu odpowiada Nic Pizzolatto, który stworzył fabułę także do poprzednich serii. Historia rozgrywać się będzie na przestrzeni trzydziestu lat. Ważnym aspektem produkcji będą retrospekcje i fragmenty wspomnień.

Czy nowy sezon zbierze cieplejsze opinie niż drugi? - True Detective – HBO prezentuje pierwszy zwiastun nowego sezonu - wiadomość - 2018-08-28
Czy nowy sezon zbierze cieplejsze opinie niż drugi?

True Detective wróci na antenę HBO w styczniu 2019 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.