Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2022, 09:34

Trofea z Uncharted 4 przeniesiecie do Legacy of Thieves

Jeśli ukończyliście Uncharted 4 na PS4, to nie musicie martwić się trofeami w Legacy of Thieves na PS5. Swoje osiągnięcia przeniesiecie z oryginału do remastera.

W SKRÓCIE:
  • Gracze będą mogli przenieść osiągnięcia z Uncharted 4 do Uncharted: Legacy of Thieves Collection.
  • Sony wytłumaczyło również, w jaki sposób posiadacze Uncharted 4 zakupią zestaw w promocyjnej cenie.
  • Z obniżki skorzystają jedynie posiadacze bazowej wersji PS5 (z czytnikiem płyt).

Premiera Uncharted: Legacy of Thieves Collection zbliża się wielkimi krokami. Na PlayStation 5 zestaw remasterów zadebiutuje za trzy dni. Będzie to dobra okazja do zapoznania się z czwartą odsłoną serii, ale również do ponownego doświadczenia ostatniej przygody Nathana Drake’a w odświeżonej formie. Sony ma dobrą wiadomość dla osób, których dotyczy druga z wymienionych opcji.

Okazuje się, że grając w zremasterowane wersje Uncharted 4 i dodatku Zaginione Dziedzictwo nie będziecie musieli martwić się ponownym odblokowywaniem osiągnięć. Swoje trofea (a także zapisy) przeniesiecie do Legacy of Thieves Collection, używając dysku internetowego PlayStation Plus. Instrukcje znajdziecie w sekcji FAQ na oficjalnej stronie gry.

Sony zdradziło również, w jaki sposób posiadacze Uncharted 4, Uncharted: The Lost Legacy lub Uncharted 4 & The Lost Legacy Digital Bundle na PS4 będą mogli zakupić zestaw w obniżonej cenie. Mianowicie z promocji skorzystają tylko użytkownicy PS5 w bazowej wersji (z napędem). Aby załapać się na obniżkę, konieczne będzie włożenie dysku z jedną z wymienionych gier do czytnika PlayStation 5.

Oznacza to, że promocja nie obejmie osób, które otrzymały Uncharted 4 za pośrednictwem subskrypcji PS Plus. Tacy gracze będą musieli nabyć zestaw w pełnej cenie, czyli za kwotę 49,99 dolarów (około 200 zł). Osoby, które załapią się na obniżkę, otrzymają zaś możliwość zakupienia upgrade’u oryginalnej gry za 10 dolarów (około 40 zł).