Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2016, 11:44

autor: luckie

Total War: Warhammer otrzyma DLC ze zwierzoludźmi?

Kolejnym DLC do gry strategicznej Total War: Warhammer najprawdopodobniej będzie grywalna frakcja zwierzoludzi. Wskazówkę na ten temat studio Creative Assembly opublikowało na Facebooku.

Wygląda na to, że już wkrótce w grze strategicznej Total War: Warhammer pojawi się grywalna frakcja Zwierzoludzi (ang. Beastmen). Wniosek taki nasuwa się po przeczytaniu stylizowanego listu, który został opublikowany na oficjalnej stronie produkcji na Facebooku. Najwyraźniej adresowany do Markusa Wulfharta, Wielkiego Łowczego Imperium, ostrzega przed tajemniczym zagrożeniem, które według wszelkich znaków na ziemi i niebie pochodzi od Zwierzoludzi. Oto fragment wiadomości przetłumaczony na język polski:

„Niestety, dla mieszkańców Mittelwig jest już za późno. Przybywszy do wioski zastałem jedynie spalone budynki i żadnych śladów wieśniaków. Zostali rozproszeni… lub pojmani. Choć sam w sobie nie jest to ostateczny dowód na potwierdzenie naszych obaw, to przy dokładniejszych oględzinach odkryłem niewielką kapliczkę Sigmara, którą sprofanowano; zdewastowano ją o wiele brutalniej niż tawernę i gospodarstwa. Ślady giną w Drakwald. Niektóre odciski stóp należały do mężczyzn i kobiet, ale nie wszystkie.”

Ekipa Creative Assembly wypuściła zajawkę w postaci takiego listu. - Total War: Warhammer otrzyma DLC ze Zwierzoludźmi - wiadomość - 2016-07-12
Ekipa Creative Assembly wypuściła zajawkę w postaci takiego listu.

Doniesienia te pokrywają się z przeciekiem odnośnie przyszłych DLC do Total War: Warhammer, o którym pisaliśmy w zeszłym miesiącu. Według tamtych doniesień, trzecim dodatkiem do najnowszej strategii od studia Creative Assembly mieli być właśnie Zwierzoludzie. Niewykluczone, że razem z kolejną grywalną frakcją otrzymamy też nowego bohatera: Markusa Wulfharta, dzierżącego w boju bursztynowy łuk, o którym wspomina list.

Do tej pory Total War: Warhammer otrzymało dwa DLC: grywalną frakcję Wojowników Chaosu oraz zestaw brutalnych animacji Blood for the Blood God. Oprócz płatnych dodatków Creative Assembly ma w planach darmową zawartość. Na razie nie da się z całą pewnością stwierdzić, do której kategorii zaliczać się będą Zwierzoludzie, ale będzie to najprawdopodobniej płatny pakiet, dostępny w standardowej cenie 7,49 euro (ok. 33 zł).

  1. Total War: Warhammer – kompendium wiedzy
  2. Recenzja gry Total War: Warhammer – Stary Świat w nowych szatach
  3. Oficjalna strona gry Total War: Warhammer
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.