Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 maja 2021, 18:15

Wyciekł filmowy zwiastun Total War: Warhammer 3 - jutro o 18.00 pokaz rozgrywki [Aktualizacja]

Za sprawą błędu ekipy Creative Assembly do sieci wyciekł filmowy zwiastun oczekiwanej strategii Total War: Warhammer III. Na dwuminutowym klipie zobaczymy armię Chaosu oraz wojowników Kisleva.

Aktualizacja: Na kanale serii Total War pojawiła się oficjalna wersja zwiastuna. Zamieściliśmy ją poniżej.

Osoba odpowiadająca za media społecznościowe w brytyjskim Creative Assembly popełniła błąd i przez pomyłkę opublikowała na krótko pełną wersję nowego filmowego zwiastuna Total War: Warhammer III na facebookowym profilu studia. Błyskawicznie usunięty klip został jednak szybko przekopiowany i załadowany na YouTube'a. Animowany film przedstawia sceny rozgrywające się na mroźnej północy świata Warhammera, gdzie z demonicznymi hordami Chaosu walczą wojownicy Kisleva oraz cesarstwa Wielkiego Kataju.

Przypomnijmy, że pierwszy filmowy zwiastun gry trafił do sieci w lutym tego roku, tuż po jej oficjalnej zapowiedzi. W ubiegłym tygodniu deweloperzy załadowali również teaser zapowiadający film z pokazem rozgrywki. Jego premiera będzie miała miejsce jutro, o godzinie 18.00 czasu polskiego. Być może zobaczymy wówczas również oficjalnie wyciekły filmowy zwiastun.

  1. Oficjalna strona gry Total War: Warhammer III
E3 2021