Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2021, 18:13

Total War: Warhammer 3 - teaser trailer zapowiada pokaz rozgrywki

Studio Creative Assembly wkrótce zaprezentuje rozgrywkę w Total War: Warhammer III. Na razie jednak musimy zadowolić się krótkim teaserem oraz nieoficjalnym screenem z gry.

Po trzech miesiącach od ujawnienia w końcu zobaczyliśmy pierwsze fragmenty rozgrywki z Total War: Warhammer III. Niestety, na razie tylko w ramach zapowiedzi prezentacji i krótkiego teasera. Możecie go obejrzeć poniżej.

Na gameplay z prawdziwego zdarzenia przyjdzie nam poczekać nieco dłużej. Studio Creative Assembly zaprezentuje Total War: Warhammer III w czwartek 13 maja o godzinie 18:00 czasu polskiego. Co ciekawe, znacznie wcześniej w sieci pojawił się rzekomy screen z gry za sprawą przecieku (via Reddit). Zrzut ekranu pokazuje mapę bardzo podobną do tej widocznej w ramach teasera, ale uwzględnia też interfejs. Poza tym w temacie znalazła się informacja, jakoby była to bitwa między demonami Khorne’a a armią Królestwa Kisleva (co współgra z opisem oficjalnego filmiku, uwzględniającym słynne zawołanie kultystów Krwawego Boga). Ta miała rozegrać się w ramach misji opartej, wedle słów z rzekomej informacji prasowej, na schemacie znanym z gier tower defense.

Źródło: Reddit.

Pomijając ten niepewny (choć bardzo wiarygodny) przeciek, na razie możemy ograniczyć się tylko do tego, co pokazano w ramach oficjalnego materiału. Szkoda tylko, że nie ujawnia on daty premiery. Total War: Warhammer III zadebiutuje jeszcze w tym roku.

  1. Oficjalna strona gry Total War: Warhammer III
E3 2021