Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 grudnia 2014, 18:16

autor: Renox

Total War Battles: Kingdom – zapowiedziano nową strategię F2P

Firma SEGA zapowiedziała grę Total War Battles: Kingdom – nową, crossplatformową strategię realizowaną w modelu Free-To-Play. Gra tworzona jest przez zespół Creative Assembly Digital Team, który dwa lata temu zaprojektował bardzo ciepło przyjęte przez środowisko graczy Total War Battles: Shogun.

W skrócie o Total War Battles: KINGDOM:
  • Producent: Creative Assembly Digital Team
  • Wydawca: SEGA
  • Platformy: PC, Mac, tablet
  • Data premiery: „wkrótce”
  • Gatunek: strategia F2P

Wydane dwa lata temu Total War Battles: Shogun okazało się bardzo udanym tytułem, który przyciągnął uwagę wielu miłośników gatunku. Odpowiedzialne za wspomnianą produkcję studio Creative Assembly Digital Team zdecydowało się wyjść do graczy z kolejną propozycją, jaką jest niedawno zapowiedziane Total War Battles: KINGDOM. Najnowsza gra wspomnianych deweloperów to crossplatformowa strategia, która realizowana będzie przy wykorzystaniu modelu Free-To-Play, a więc oferującego darmową rozgrywkę z możliwością dokonywania opcjonalnych mikropłatności. Autorzy celują w komputery PC, Mac oraz tablety. Gra już teraz oferuje dostęp do zamkniętej, pecetowej bety dostępnej za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej gry.

Total War Battles: KINGDOM – zapowiedziano nową strategię Free-To-Play - ilustracja #1

Omawiana strategia przeniesie nas do X wieku, oferując możliwość budowania różnego rodzaju budynków i toczenia ogromnych pod względem skali bitew rozgrywanych między sąsiednimi królestwami. W walce z innymi uczestnikami zabawy o to, co uważane jest za najcenniejsze, czyli możliwość objęcia tronu, gracze doświadczą takich smaczków jak oszustwa, szpiegostwo czy zdrady zarówno wobec wrogów jak i przyjaciół. Podsumowując, wygląda na to, że Total War Battles: KINGDOM nie będzie tylko i wyłącznie efekciarską, na swój sposób bezmyślną, rzeźnią, ale również produkcją nastawioną na wielozadaniowość i konieczność wykonywania przemyślanych kroków w czasie rozwijania swojego królestwa.

Total War Battles: KINGDOM – zapowiedziano nową strategię Free-To-Play - ilustracja #2

Gra jak na razie nie otrzymała oficjalnej daty premiery – wiemy jedynie, że zadebiutuje „wkrótce”. Jako uzupełnienie wszystkich tych suchych faktów, o których pisaliśmy wyżej, polecamy Waszej uwadze umieszczony na początku newsa zwiastun omawianego tytułu, który w bardziej szczegółowy sposób przybliży jego sylwetkę.