Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 11 lipca 2019, 17:05

autor: "Vergil"

Torchlight za darmo w Epic Games Store

Klienci Epic Games Store mogą pobrać za darmo grę Torchlight od twórców serii Diablo. Poza tym firma Epic Games ujawniła, jaka darmowa pozycja będzie na nas czekać od 18 lipca.

Jak w każdy czwartek do końca 2019 roku, dzisiaj w Epic Games Store pojawiła się kolejna produkcja, która przez tydzień będzie dostępna za darmo. Tym razem padło na grę Torchlight (w angielskiej wersji językowej) od nieistniejącej już ekipy Runic Games, w której skład wchodzili deweloperzy mający w swoim portfolio między innymi serię Diablo. Promocja dobiegnie końca 18 lipca, kiedy to gracze będą mogli zdobyć grę Limbo.

  1. Torchlight w Epic Games Store
Torchlight wyróżnia się na tle cyklu Diablo wyraźnie lżejszą stylistyką. - Torchlight za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-07-11
Torchlight wyróżnia się na tle cyklu Diablo wyraźnie lżejszą stylistyką.

W grze Torchlight trafiamy do fantastycznej krainy, a dokładnie – do tytułowej wioski, pod którą rozciągają się rozległe kopalnie. Naszym zadaniem jest „posprzątanie” po górnikach, którzy w poszukiwaniu magicznej rudy dokopali się do starożytnego zła. W skórze Alchemika, Niszczyciela lub Pogromcy zapuszczamy się więc w głąb podziemi i eliminujemy zastępy przeciwników. W miarę postępów rozwijamy swoją postać poprzez odblokowywanie nowych umiejętności oraz zdobywanie coraz potężniejszego wyposażenia. Warto odnotować, że prowadzony przez nas heros nie jest skazany na samotną przeprawę – jego zwierzęcy towarzysz stanowi realne wsparcie w walce z hordami oponentów i nieźle sprawdza się w roli tragarza.

Całość okraszono kreskówkową grafiką, a zabawa toczy się przy akompaniamencie muzyki autorstwa Matta Uelmena, którego kompozycje można usłyszeć między innymi w grach firmy Blizzard Entertainment.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Torchlight
  2. Torchlight – recenzja gry
  3. Torchlight – poradnik do gry