Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 11 lipca 2019, 17:13

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Sprawdź kto został Mistrzem Polski w Mortal Kombat 11

Podczas imprezy GRYOffline 2019 miały miejsce Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat 11. Sześciu wyłonionych w kwalifikacjach zawodników walczyło o cenne nagrody oraz mistrzowski tytuł. Zobacz wyniki tego pełnego zwrotów akcji turnieju.

Sprawdź kto został Mistrzem Polski w Mortal Kombat 11 - ilustracja #1

Mistrzostwa Polski Mortal Kombat 11 już za nami. Sześciu najlepszych zawodników w Polsce walczyło o zwycięstwo w niezwykle wyrównanym turnieju. Każdy pojedynek był bardzo zacięty i dostarczył masy emocji. Szczególnie niesamowita była droga, jaką przeszedł zawodnik BB_SnoopZero. Po porażce w pierwszym meczu przeciwko Young_Boobs spadł do drabinki przegranych, w której wygrał każdy kolejny mecz i niespodziewanie znalazł się w finale zawodów. Tam trafił na Frizena, który w tym czasie wygrywał wszystkie mecze w górnej drabince.

Sprawdź kto został Mistrzem Polski w Mortal Kombat 11 - ilustracja #2

W pojedynku na szczycie obaj zawodnicy dali z siebie wszystko, ale ostatecznie zwycięzca mógł być tylko jeden i okazał się nim Frizen. Zgarnął w ten sposób słuchawki SteelSeries Arctis 7, klawiaturę i mikrofon SPC Gear, dysk przenośny firmy Transcend (ESD230C 480GB) oraz tytuł najlepszego gracza Mortal Kombat 11 w Polsce. Gratulujemy!

Zapraszamy też do kolejnego turnieju MK11. Tym razem gramy na PC, a zapisy już wystartowały!

Sprawdź kto został Mistrzem Polski w Mortal Kombat 11 - ilustracja #3

Sprawdź kto został Mistrzem Polski w Mortal Kombat 11 - ilustracja #4

Pierwszy turniej kwalifikacyjny

Drugi turniej kwalifikacyjny

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.