Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 sierpnia 2018, 20:07

autor: Adrian Werner

Torchlight Frontiers na pierwszym zwiastunie z rozgrywką

Ukazał się pierwszy zwiastun z fragmentami rozgrywki z Torchlight Frontiers. Wynika z niego, że otrzymamy grę kontynuującą tradycję cyklu i zachowującą podstawowe mechanizmy rozgrywki poprzedników.

Na Torchlight Frontiers poczekamy do przyszłego roku. - Torchlight Frontiers na pierwszym zwiastunie z rozgrywką - wiadomość - 2018-08-20
Na Torchlight Frontiers poczekamy do przyszłego roku.
TORCHLIGHT FRONTIERS W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Echtra Games
  2. Wydawca: Perfect World Entertainment
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: PS4, PC, XONE
  5. Data premiery: 2019 r.

Dwa tygodnie temu firma Perfect World Entertainment sprawiła nam miłą niespodziankę, zapowiadając Torchlight Frontiers, czyli nową odsłonę popularnego cyklu RPG-ów typu hack’n’slash. Ujawniając grę, udostępniono krótki filmik, ale nie zawierał on żadnych scen z rozgrywki. Dopiero teraz wypuszczono pierwszy zwiastun pozwalający zobaczyć, jak ten tytuł prezentuje się w akcji.

Filmik trwa raptem minutę, ale składa się z masy krótkich fragmentów rozgrywki. Wystarczają one, aby uspokoić fanów cyklu. Torchlight Frontiers wydaje się bowiem kontynuować tradycje swoich poprzedników.

Gra zaoferuje klasyczny izometryczny widok, a grafika wygląda jak bardziej szczegółowa wersja Torchlight II, zachowując specyficzny kreskówkowy styl cyklu. Do tego całość wydaje się koncentrować na radosnym gromieniu hord przeciwników za pomocą zręcznościowego systemu walki z wieloma zdolnościami specjalnymi. Fani serii nie powinni więc być zawiedzeni.

To, czego na zwiastunie nie widać, to nowa struktura świata. W przeciwieństwie do wcześniejszych odsłon cyklu, Torchlight Frontiers skręci bowiem lekko w stronę MMO, oferując duży wspólny świat, na którym będą bawiły się liczne grupy graczy. Jednak sercem rozgrywki mają pozostać mniejsze instancje, w których kilkuosobowa drużyna bohaterów zmierzy się z tłumami przeciwników kontrolowanych przez sztuczną inteligencję.

Wciąż mamy wiele pytań odnośnie Torchlight Frontiers. Liczymy więc, że startujące jutro targi gamescom przyniosą nam na nie odpowiedzi, jak również dłuższe zapisy rozgrywki.

Przypomnijmy na koniec, że Torchlight Frontiers zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera ma nastąpić w przyszłym roku.

  1. Oficjalna strona gry
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Torchlight Frontiers

Torchlight Frontiers