Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2015, 13:10

autor: Renox

Tony Hawk’s Pro Skater 5 – znamy datę premiery gry na PS4 i XONE

Światowa ikona skateboardingu, Tony Hawk, ujawnił na swoim Twitterze datę premiery nowej gry z serii sygnowanej jego nazwiskiem. Tony Hawk’s Pro Skater 5 ukaże się na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One 29 września. Edycje tworzone z myślą o PlayStation 3 i Xbox 360 trafią na rynek jeszcze w tym roku.

Tony Hawk's Pro Skater 5 to siegająca do korzeni serii kolejna odsłona cyklu zręcznościowych symulatorów jazdy na deskorolce. Światowa ikona tej dyscypliny, Tony Hawk, ujawnił na swoim Twitterze, kiedy możemy spodziewać się tego tytułu. Opublikowana na początku maja zapowiedź gry co prawda obfitowała w sporo interesujących szczegółów na temat rozgrywki, jednak konkretnej daty premiery zabrakło. Okazuje się, że omawiana produkcja zadebiutuje w wersji na konsole Xbox One i PlayStation 4 29 września. Edycje tworzone na potrzeby poprzedniej generacji, a więc PlayStation 3 oraz Xbox 360, trafić mają do sprzedaży jeszcze w tym roku, choć konkretów na razie nie ma.

U góry tej wiadomości znajdziecie również pierwszy gameplay z omawianego Tony Hawk's Pro Skater 5. Materiał ten, zaprezentowany podczas tegorocznej edycji targów E3, opatrzony został solidnym komentarzem ze strony gościa programu, samego Tony’ego Hawka. Ten, promując wspomnianą produkcję, zwracał uwagę między innymi na wysokiej jakości fizykę jazdy, zaimplementowaną ścieżkę dźwiękową, dostępnych skaterów i tryb rozgrywki sieciowej przeznaczony dla maksymalnie 20 grających w tym samym czasie. Zobaczcie i sami oceńcie, czy seria faktycznie podąża w dobrym kierunku.

Tony Hawk’s Pro Skater 5 zadebiutuje na XONE i PS4 29 września bieżącego roku. - Tony Hawk’s Pro Skater 5 – znamy datę premiery gry na PS4 i XONE - wiadomość - 2015-06-17
Tony Hawk’s Pro Skater 5 zadebiutuje na XONE i PS4 29 września bieżącego roku.