Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2015, 12:39

autor: Adrian Werner

Heroes of the Storm - do gry dołączą Mnich i Król Leoryk z Diablo III

Studio Blizzard Entertainment wypuściło nowy zwiastun aktualizacji The Eternal Conflict do gry MOBA Heroes of the Storm oraz ujawniło, że patch umożliwi zagranie dwiema postaciami z Diablo III – Mnichem i Królem Leorykiem.

Kilka dni temu studio Blizzard Entertainment zapowiedziało The Eternal Conflict, czyli pierwszą dużą aktualizację z nową zawartością do gry MOBA Heroes of the Storm. Wtedy twórcy ujawnili, że patch rozszerzy listę postaci o demona imieniem Butcher. Okazuje się, że nie będzie to jedyna nowa postać. Podczas zorganizowanej z okazji targów E3 konferencji poświęconej grom pecetowym, autorzy ujawnili, że do galerii bohaterów dołączy także dwóch innych wojowników - Mnich oraz Król Leoryk, obaj z Diablo III. Warto dla ścisłości dodać, że o drugim z nich wiedzieliśmy już od czasu ostatniego BlizzConu, ale dopiero teraz pokazano go w akcji.

Król Leoryk to wojownik, którego umiejętności przydają się do kontrolowania sytuacji na polu bitewnym. Co ciekawe, gdy zostanie pokonany, przeobraża się w zjawę i kontynuuje walkę. W tej postaci nie może co prawda nikogo zranić, ale za to skutecznie atakując wrogów, skraca czas potrzebny do swojego odrodzenia. Ponadto The Eternal Conflict wprowadzi do gry nowe zadanie, w ramach którego przed rozpoczęciem rozgrywki na mapie pojawi się w losowym miejscu gobliński skarbnik i ten, kto go zabije, otrzyma specjalne portrety oraz dodatkowe złoto.

Przypomnijmy, że cała aktualizacja The Eternal Conflict oparta zostanie na motywach z gry Diablo III. Poza nowymi bohaterami wprowadzi ona także dodatkową mapę nazwaną Battlefield of Eternity. Łatka ukaże się oficjalnie 30 czerwca, a tydzień wcześniej pojawi się na Publicznym Serwerze Testowym.

  1. Oficjalna strona gry Heroes of the Storm
  2. Recenzja gry Heroes of the Storm – MOBA idealna… dla nielubiących gier MOBA