Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 kwietnia 2015, 12:02

autor: Góral

Tony Hawk 5 nową odsłoną serii

Od dłuższego czasu wiemy, że firma Activision zamierza w tym roku wypuścić nową odsłonę serii Tony Hawk's. Oficjalnej zapowiedzi nie doczekaliśmy się do dziś, ale najwidoczniej wydawca organizuje już zamknięte pokazy, a jeden z kucharzy prowadzący catering na takim wydarzeniu przez przypadek ujawnił nazwę nadchodzącej gry.

Od dobrych kilku miesięcy wiemy, że Activision pracuje nad kolejnymi odsłonami serii Tony Hawk's – jedną przeznaczoną na konsole i drugą dedykowaną urządzeniom mobilnym. W dalszym ciągu nie znamy jednak żadnych szczegółów, ale za to poznaliśmy tytuł jednej z nich - Tony Hawk 5. Nazwę przez przypadek zdradził kucharz Joe Youkhan, który najpewniej zajmował się cateringiem na zamkniętej prezentacji tytułu. Zdjęcie z wydarzenia zamieścił na swoich profilach w portalach społecznościowych, jednak popełnił jeden mały błąd. W tle, na wyświetlaczu widoczne jest bowiem logo gry. Fotka zniknęła już zarówno z Facebooka, jak i z Instagrama, ale w Internecie nic nie ginie i zachowało się potwierdzenie widoczne poniżej. Jednocześnie przedstawiciel firmy Activision stwierdził, że Tony Hawk 5 jest nazwą roboczą nowej części, więc pełna wersja może się ukazać pod innym tytułem.

Kucharz Joe Youkhan zgotował fanom serii Tony Hawk's miłą niespodziankę. - Tony Hawk 5 nową odsłoną serii - wiadomość - 2015-04-10
Kucharz Joe Youkhan zgotował fanom serii Tony Hawk's miłą niespodziankę.

Niestety konkretów dotyczących nowej odsłony serii nadal nie ma. Można jednak podejrzewać, że skoro Activision organizuje już zamknięte pokazy dotyczące tej gry, to wkrótce doczekamy się oficjalnej zapowiedzi. Nie wiemy kiedy może się ona odbyć, ale realnym terminem wydaje się czerwiec i targi E3. W bieżącym miesiącu firma ma bowiem zdradzić szczegóły dotyczące Call of Duty: Black Ops III, więc wątpliwe, by chciała teraz odwracać uwagę od swojej flagowej serii. Tak czy siak, nowa gra skaterska się zbliża.

Tony Hawk 5 nową odsłoną serii - ilustracja #2Serię Tony Hawk's zapoczątkowało amerykańskie studio Neversoft Entertainment, które w późniejszych latach zostało oddelegowane do prac nad rozwojem marki Guitar Hero. W maju 2014 roku deweloper przestał istnieć, a jego pracowników wcielono do zespołu Infinity Ward.