Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 czerwca 2018, 10:41

autor: Czarny Wilk

Tom Holland ujawnił tytuł kontynuacji Spider-Man: Homecoming

Aktor wcielający się w tytułową rolę w filmach o Człowieku-Pająku ujawnił, jaki podtytuł nosić będzie kontynuacja zeszłorocznego Spider-Man: Homecoming, którą zobaczymy już w przyszłym roku.

Tom Holland, wschodząca gwiazda Hollywood, której blask rozbłysnął wraz z rolą Spider-Mana w filmach Marvela, znany jest z tego, że w mediach społecznościowych jako pierwszy dzieli się z fanami nowymi informacjami o projektach, w których bierze udział. Tym razem młody aktor ujawnił na swoim instagramowym koncie podtytuł kontynuacji Spider-Man: Homecoming z 2017 roku.

Niedoświadczony superbohater powróci już w przyszłym roku. - Tom Holland ujawnił tytuł kontynuacji Spider-Man: Homecoming - wiadomość - 2018-06-25
Niedoświadczony superbohater powróci już w przyszłym roku.

Kolejny samodzielny film o Człowieku Pająku zatytułowany został Far From Home. Jak widać, produkcja wciąż trzyma się tematyki domu – o ile podtytuł pierwszego obrazu można było przetłumaczyć jako „powrót do domu”, tym razem mamy do czynienia z byciem „daleko od domu”.

Taka nazwa najpewniej odnosi się do faktu, że Peter Parker opuści granice Nowego Jorku i uda się na wycieczkę po świecie, zahaczając m.in. o Londyn. Wenecję i Pragę. Według wcześniejszych doniesień, przeciwnikiem Spider-Mana będzie tym razem Mysterio, złoczyńca specjalizujący się w iluzjach, w którego wcieli się Jake Gyllenhaal (Donnie Darko, Tajemnica Brokeback Mountain, Książę Persji). W obrazie ponownie zobaczymy również Michaela Keatona grającego Vulture’a.

Spider-Man: Far From Home pojawi się w kinach 5 lipca 2019 roku. Będzie to pierwszy film osadzony w kinowym uniwersum Marvela, którego akcja rozegra się po wieńczących trzecią fazę tego projektu i debiutujących dwa miesiące wcześniej Avengers 4. Przedtem miłośnicy marvelowych superbohaterów zobaczą dwa filmy – 3 sierpnia w Polsce zadebiutuje Ant Man i Osa, natomiast na marzec przyszłego roku zaplanowano premierę Captain Marvel.

  1. Oficjalna strona Marvela
  2. Recenzja filmu Spider-Man: Homecoming w serwisie Gameplay.pl