Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 15 listopada 2018, 13:15

autor: AlexB

Tom Clancy's Rainbow Six Siege z kolejnym darmowym weekendem

Dziś startuje kolejny darmowy weekend z grą Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Przez najbliższe kilka dni posiadacze komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One będą mogli bezpłatnie przetestować tytuł i zakupić go po obniżonej cenie.

Rainbow Six: Siege miało już kilka darmowych weekendów. Teraz czas na kolejny. - Tom Clancy's Rainbow Six Siege z kolejnym darmowym weekendem - wiadomość - 2018-11-15
Rainbow Six: Siege miało już kilka darmowych weekendów. Teraz czas na kolejny.

Firma Ubisoft nie ustaje w próbach zachęcenia kolejnych graczy do kupna swojej wieloosobowej taktycznej strzelanki Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Po raz kolejny organizuje ona darmowy weekend z tym tytułem. W jego ramach każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić wszystko, co tytuł ma do zaoferowania, czyli każdą mapę, tryb i 20 operatorów. Akcja rozpoczyna się dziś, lecz, tradycyjnie, godziny startu, jak i dzień zakończenia całego wydarzenia, różnią się w zależności od platformy. Oto dokładny harmonogram dla naszej strefy czasowej:

  1. PlayStation 4 – start: 15 listopada, godzina 14:00; koniec: 19 listopada, godzina 14:00
  2. PC – start: 15 listopada, godzina 18:00; koniec: 18 listopada, godzina 21:00
  3. Xbox One – start: 15 listopada, godzina 9:00; koniec: 19 listopada, godzina 9:00
Pełen harmonogram darmowego weekendu. - Tom Clancy's Rainbow Six Siege z kolejnym darmowym weekendem - wiadomość - 2018-11-15
Pełen harmonogram darmowego weekendu.

Aby wziąć udział w darmowym weekendzie z Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, należy wejść na jego oficjalną stronę i z listy wybrać interesującą nas platformę, lub odwiedzić Uplay, PlayStation Store albo dział Gold w przypadku Xboksa i na karcie produktu kliknąć w odpowiedni przycisk. W przypadku PC i PlayStation 4, na których zabawa jeszcze się nie rozpoczęła, umożliwi to wcześniejsze ściągnięcie niezbędnych plików na dysk. Pamiętajcie, że w przypadku konsol Sony i Microsoftu do gry w Tom Clancy's Rainbow Six: Siege niezbędne jest opłacenie abonamentu PS Plus lub Xbox Live Gold. W razie jakichś dodatkowych pytań, możecie zajrzeć do oficjalnego FAQ darmowego weekendu.

Operatorzy w Rainbow Six: Siege to niezwykle barwna gromada. - Tom Clancy's Rainbow Six Siege z kolejnym darmowym weekendem - wiadomość - 2018-11-15
Operatorzy w Rainbow Six: Siege to niezwykle barwna gromada.

Jeśli podczas testów Tom Clancy's Rainbow Six: Siege przypadnie Wam do gustu, wszystkie wydania tytułu na każdą platformę będzie można kupić ze zniżkami sięgającymi aż 70%. W ten sposób przez najbliższe kilka dni edycja kompletna popularnej strzelanki FPP będzie kosztowała 167,96 złotych na PC, 144 złote na Xboksie One (z abonamentem Xbox Live Gold) i 149 złotych na PlayStation 4. Jak zwykle, wszelkie postępy poczynione w czasie trwania darmowego weekendu zostaną przeniesione do pełnoprawnej wersji gry (nie dotyczy to edycji Starter).

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege ukazało się w grudniu 2015 roku i mimo początkowych problemów zdobyło swoją bazę fanów. Tytuł jest regularnie uzupełniany nowymi operatorami oraz mapami. Już wkrótce w grze zagości para Marokańczyków – obrońca Kaid oraz skupiająca się na ataku Nomad. Więcej na ich temat usłyszymy podczas finałów Pro League, które odbędą się w ten weekend.