Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2016, 19:30

autor: Góral

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - rozpoczął się darmowy weekend z grą

Na komputerach osobistych i konsoli PlayStation 4 rozpoczął się darmowy weekend z grą Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Dodatkowo produkcja doczekała się promocji w sklepach Uplay i PlayStation Store.

Obrodziło nam dziś w informacje o darmowych weekendach. Przed południem pisaliśmy o nadchodzącym evencie w Overwatch, następnie o zabawie ze Squad, a teraz mamy jeszcze jedną tego typu wiadomość. Firma Ubisoft pozwoliła graczom po raz kolejny zakosztować sieciowej strzelanki Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. O godzinie 19:00 czasu polskiego rozpoczął się bowiem darmowy weekend, który potrwa do godziny 17:00 w poniedziałek. Do boju mogą ruszyć jednak tylko użytkownicy konsoli PlayStation 4 i PC-tów – posiadacze Xboksa One zostali pominięci. By skorzystać z oferty wystarczy włączyć na komputerze aplikację Uplay i pobrać grę. Z kolei fani sprzętu firmy Sony ściągną ją odwiedzając PlayStation Store. Tom Clancy's Rainbow Six: Siege zostało też przecenione i na PS4 możecie je nabyć za 99 zł. W przypadku wydania na „blaszaki” musicie wydać 19,99 euro, a więc około 87 zł.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to pierwszoosobowa strzelanka na konsole Xbox One, PlayStation 4 i komputery osobiste. Tytuł ukazał się w grudniu 2015 roku i zebrał sporo pozytywnych opinii, w tym i u nas. Produkcja jest stale rozwijana, co jakiś czas organizowane są dni z darmową rozgrywką, co przełożyło się na jej wysoką popularność. Dosłownie przed kilkoma dniami dowiedzieliśmy się, że gra może się pochwalić 10 milionami zarejestrowanych użytkowników. Nie wiemy, jak dokładnie przekłada się to na liczbę aktywnych graczy, ale z danych serwisu Steam Spy wynika, że projekt codziennie notuje ponad 10 tysięcy bawiących się osób.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - rozpoczął się darmowy weekend z grą - ilustracja #1