Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 listopada 2015, 15:25

autor: Amelia

Tom Clancy's Rainbow Six Siege - konkurs na najlepszą historię

Z okazji premiery Tom Clancy's Rainbow Six Siege zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Zwycięzca sam wybiera swoją nagrodę!

Tom Clancy's Rainbow Six Siege - konkurs na najlepszą historię  - ilustracja #1

Wielkimi krokami zbliżają się Święta... wróć! Premiera najnowszej części serii Tom Calncy's Rainbow Six - Siege! Wraz z firmą Ubisoft przygotowaliśmy konkurs, w którym zostanie pobudzona Wasza wyobraźnia. Swoją drogą - kto by się nie ucieszył z wygrania nowiutkiej karty graficznej lub konsoli tuż przed Świętami?

Szczegółowe zasady konkursu

  • Na dedykowanej stronie konkursowej należy zapoznać się z zamieszczonymi tam zdjęciami, następnie wymyślić i opisać historię zawierającą również biografię/genezę postaci w niej występujących,
  • Długość Waszej historii nie powinna przekroczyć limitu 3000 znaków (bez spacji),
  • Nagrody zostaną wysłane na koszt organizatora na adres podany w profilu gry-online.pl do 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników,
  • W przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”), a także poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”).

Nagrody w konkursie

Zwycięska praca zostanie sowicie nagrodzona – laureat konkursu sam wybierze czy jego nagrodą będzie karta graficzna MSI GTX970 czy może konsola Playstation 4 500 GB! Zapraszamy do udziału w konkursie i zapoznania się z regulaminem na stronie konkursowej. Powodzenia!