Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 listopada 2016, 18:07

autor: Góral

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege doczekało się drugiej przepustki sezonowej

Firma Ubisoft rozpoczęła sprzedaż drugiej przepustki sezonowej do gry Tom Clancy's Rainbow Six: Siege. Podobnie jak pierwsza, tak i ta zapewnia wcześniejszy dostęp do operatorów oraz kilka kosmetycznych elementów.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege w skrócie:
  • strzelanka FPP przeznaczona do multiplayera;
  • ukazała się 1 grudnia 2015 roku na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach;
  • będzie rozwijana jeszcze przynajmniej przez rok;
  • można już kupować drugą przepustkę sezonową.

1 grudnia strzelanka Tom Clancy's Rainbow Six: Siege obchodzić będzie pierwsze urodziny. Gra, pomimo iż na starcie nie była idealna, przez ostatnie dwanaście miesięcy rozwijała się znakomicie, a zastosowany przez firmę Ubisoft model biznesowy okazał się strzałem w dziesiątkę. Wydawca ostatnio ujawnił, że produkcja będzie się rozrastać przynajmniej przez kolejny rok, a dzięki nowej przepustce sezonowej dostępnej w sklepach Xbox Games (120,99 zł) i PlayStation Store (125 zł) wiemy już czego możemy się spodziewać w kolejnym roku życia tytułu. Podobnie jak w przypadku pierwszego season passa, tak i w drugim nie znajdziemy żadnych ekskluzywnych map czy postaci. Jeżeli jednak skusicie się na zakup możecie liczyć na roczne (ważne do 7 lutego 2018 roku) członkostwo VIP premium, zapewniające:

  • siedmiodniowy wcześniejszy dostęp do ośmiu nowych operatorów,
  • 10% zniżki w sklepie,
  • 5% więcej punktów Rozgłosu,
  • dwa dodatkowe wyzwania dzienne.
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege – wkrótce rozpocznie drugi rok życia. - Tom Clancy's Rainbow Six: Siege doczekało się drugiej przepustki sezonowej - wiadomość - 2016-11-30
Tom Clancy's Rainbow Six: Siege – wkrótce rozpocznie drugi rok życia.

Wspomnianych nowych operatorów otrzymacie bez potrzeby zbierania na nich wirtualnych pieniędzy – pozostali gracze tradycyjnie będą musieli odkładać środki na ich zakup. Dodatkowo dostaniecie osiem wyjątkowych osprzętów głowy i uniformów, ozdobę R6 Karbon oraz 600 kredytów R6. Ponadto kupując przepustkę przed 7 lutego 2018 roku, zgarniecie malowanie broni Obsydian, a jeżeli posiadacie poprzedni season pass otrzymacie także kolejne 600 kredytów R6.

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, to Tom Clancy's Rainbow Six: Siege kupicie na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach, w cenach zaczynających się od około 80 zł (szczegóły w ramce obok).