Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 września 2015, 12:36

autor: Góral

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - 11 map na starcie, kolejne dostępne za darmo

Firma Ubisoft zdradziła, że gra Tom Clancy's Rainbow Six: Siege zaoferuje na starcie 11 map, a kolejne będą dodawane w ramach darmowych rozszerzeń. Premiera produkcji odbędzie się 1 grudnia bieżącego roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

W Tom Clancy's Rainbow Six: Siege pojawią się rozmaite klasy terrorystów i antyterrorystów. - Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - 11 map na starcie, kolejne dostępne za darmo - wiadomość - 2015-09-17
W Tom Clancy's Rainbow Six: Siege pojawią się rozmaite klasy terrorystów i antyterrorystów.

Jak zapewne wiedzą wszyscy zainteresowani, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to nadchodząca gra przeznaczona do zmagań w multiplayerze, w związku z czym wielki wpływ na jej żywotność będzie mieć liczba dostępnych map. Firma Ubisoft wyjawiła, że na starcie otrzymamy 11 lokacji (wszystkie umożliwią rozgrywanie spotkań w dzień i w nocy), a kolejne mają być oferowane w ramach dodatków. Nie martwcie się jednak, gdyż w odróżnieniu np. od gier spod szyldu Call of Duty, wszystkie kolejne mapy udostępniane będą za darmo, podobnie jak ma to miejsce w przypadku Evolve. Deweloper i wydawca chcą w ten sposób zatrzymać graczy przy Tom Clancy's Rainbow Six: Siege na dłużej.

Tytuł ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC w grudniu bieżącego roku, jednak wcześniej firma Ubisoft zamierza przetestować produkcję w ramach zamkniętej bety na wszystkich docelowych platformach sprzętowych. By otrzymać jeden z kluczy, wystarczy udać się w to miejsce i wykonać kilka prostych kroków, które zapewnią Wam udział w zabawie.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege - 11 map na starcie, kolejne dostępne za darmo - ilustracja #3

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege to wieloosobowa strzelanka, skupiająca się na zmaganiach antyterrorystów z terrorystami. W grze znajdziemy rozmaite klasy postaci, różniące się wyposażeniem i umiejętnościami, które przydadzą się chociażby podczas odbijania zakładników. W produkcji zostanie zastosowany zaawansowany system destrukcji otoczenia, umożliwiający niszczenie ścian, sufitów, barykad postawionych przez wrogów itd.

Siege będzie kolejną odsłoną serii taktycznych strzelanek Tom Clancy's Rainbow Six. Cykl został zapoczątkowany w 1998 roku przez studio Red Storm Entertainment, by w kolejnych latach doczekać się kilku kolejnych części. Ostatnią z nich jest wydane w 2008 roku Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege