Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2013, 14:11

autor: Góral

Titanfall - garść informacji z PAX Prime oraz nagranie wprowadzające w świat gry

Jeden z uczestników imprezy PAX Prime opublikował w sieci nagranie przygotowujące graczy do zabawy w Titanfall - pierwszą produkcję studia Respawn Entertainment.

Na zakończonej imprezie PAX Prime prezentowano grę Titanfall od studia Respawn Entertainment. W sieci opublikowano materiał wideo wprowadzający w świat produkcji. Niestety jego jakość pozostawia wiele do życzenia.

Na powyższym nagraniu zaprezentowano ogólne założenia zabawy i możliwości oferowane przez grę. Żołnierze są bardzo zwinni. Potrafią skakać po budynkach, biegać po ścianach i poruszać się po mapie bez dotykania ziemi. Dodatkowo mogą zasiadać za sterami ogromnych mechów. To wszystko ma sprawić, że gracz będzie się po prostu dobrze bawił. Tak też jest w rzeczywistości, o czym donosił UV, mający okazję sprawdzić tytuł w akcji na targach Gamescom. Podobne wrażenia odniosła ekipa serwisu tvgry.pl, o czym przekonacie się oglądając przygotowany przez nich materiał.

Jednocześnie poznaliśmy kilka kolejnych informacji, mówiących między innymi o braku bonusów za dokonywanie serii zabójstw czy specjalnym epilogu. Jest to sekwencja pod koniec potyczki, dzięki której przegrywająca drużyna może zdobyć więcej punktów do wyniku końcowego. Warto również wspomnieć, że każdy mech ma własne wyposażenie, a w czasie zabawy walczą z nami także postacie sterowane przez sztuczną inteligencję.

Titanfall ukaże się na komputerach PC i konsolach Xbox One oraz Xbox 360 w 2014 roku. Do premiery pozostało więc sporo czasu, jednak już teraz można składać zamówienia przedpremierowe w wybranych sklepach.

Titanfall - garść informacji z PAX Prime oraz nagranie wprowadzające w świat gry - ilustracja #1Respawn Entertainment to amerykański deweloper gier wideo założony przez Jasona Westa i Vince’a Zampellę, którzy z hukiem zostali wyrzuceni z firmy Infinity Ward (seria Call of Duty). Obecnie studio współpracuje z koncernem Electronic Arts, który pomaga w pracach i promocji Titanfall.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Titanfall

Titanfall