Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Licomp Empik Multimedia Press Release" 13 grudnia 2007, 17:48

Thrillville: Off The Rails na PC po polsku

Firma Licomp Empik Multimedia, partner firm Activision i LucasArts w Polsce, z wielką przyjemnością pragnie zakomunikować, iż według ustaleń LEM z Activision i LucasArts, gra „Thrillville: Off The Rails” na PC już niedługo ukaże się w polskiej wersji językowej. Dla przeciwników lokalizacji mamy dobrą wiadomość, gra będzie zawierała opcję wyboru języka z dwóch dostępnych – polskiego lub angielskie

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Firma Licomp Empik Multimedia, partner firm Activision i LucasArts w Polsce, z wielką przyjemnością pragnie zakomunikować, iż według ustaleń LEM z Activision i LucasArts, gra „Thrillville: Off The Rails” na PC już niedługo ukaże się w polskiej wersji językowej. Dla przeciwników lokalizacji mamy dobrą wiadomość, gra będzie zawierała opcję wyboru języka z dwóch dostępnych – polskiego lub angielskiego.

Przewidywana data premiery gry „Thrillville: Off the Rails” to przełom stycznia i lutego 2008 roku. Gra będzie dostępna w cenie 79,99 zł.

„Cieszymy się, że gra „Thrillville: Off the Rails” zostanie wydana w polskiej wersji językowej, tym bardziej że jest to już czwarta z rzędu (zaraz po Star Wars Empire At War, Lego Star Wars II: Original Trilogy i Star Wars Empire At War: Forces of Corruption) gra LucasArts wydana w Polsce w naszym rodzimym języku. To podkreśla ciągłość współpracy LEM z firmą Activision i LucasArts.” powiedział Maciej Turski – Produkt Manager firmy LEM.

Thrillville: Off The Rails na PC po polsku - ilustracja #1

Informacja o grze:

“Off the Rails” to druga gra z serii Thrillville. Tak samo jak pierwsza część, „Thrillville: Off the Rails” jest grą ekonomiczną w której zajmiemy się prowadzeniem wesołego miasteczka, dbając o dostępność najciekawszych atrakcji dla gości odwiedzających nasz park rozrywki.

W przeciwieństwie do pierwszej części, „Thrillville: Off the Rails” oferuje oprócz możliwości budowania kolejek górskich z dostępnych elementów, również opcję osobistego przetestowania sprzętu. Park rozrywki posiada strefy tematyczne, składające się z konstrukcji nawiązujących na przykład do klimatów science-fiction. Gracz musi również zadbać o odpowiednio wykwalifikowany personel. Dodatkową opcją w grze, niedostępną w poprzedniej części, jest rozmowa z turystami odwiedzającymi park rozrywki, których można wypytać o ich preferencje dotyczące atrakcji parku rozrywki.

Gra „Thrillville: Off the Rails” powstała przede wszystkim z myślą o właścicielach komputerów osobistych. Gra na PC, w polskiej wersji językowej, będzie dostępna w Polsce na przełomie stycznia i lutego 2008 r., w cenie 79,99 zł. Obecnie gra jest dostępna na platformach: PlayStation 2, PSP, Xbox 360, Wii oraz NDS.