Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 lipca 2021, 17:00

autor: AlexB

The Spectrum Retreat od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Dziś o godzinie 17:00 czasu polskiego na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo zostanie kolejna gra - The Spectrum Retreat. Produkcję będzie można odebrać do 8 lipca.

[Aktualizacja] The Spectrum Retreat można już zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępnione zostaną Bridge Constructor The Walking Dead i Ironcast.

W ubiegłym tygodniu w Epic Games Store udostępniono za darmo dwie kolejne gry, które dla wielu mogły stanowić nostalgiczną podróż w przeszłość - Horizon Chase Turbo inspirowane wyścigowymi hitami z ery 16-bitowców oraz Sonic Mania nawiązująca do pierwszych odsłon cyklu zręcznościówek o superszybkim jeżu od firmy Sega. Obie te pozycje można jeszcze przez chwilę zdobyć na platformie cyfrowej dystrybucji twórców Fortnite i cyklu Unreal. Natomiast równo od godziny 17:00 pojawi się opcja przypisania do swoich kont na niej kolejnej produkcji - The Spectrum Retreat.

The Spectrum Retreat jest opracowaną przez Dana Smitha pierwszoosobową grą logiczną. W ramach zabawy wcielamy się w bohatera dotkniętego amnezją, który budzi się w urządzonym w stylu art deco hotelu. W rękach ma niezwykły gadżet, potrafiący absorbować określone barwy. Z jego pomocą będziemy musieli wydostać się z budynku i poznać jego tajemnice. Rozgrywka sprowadza się do pokonywania kolejnych pomieszczeń i rozwiązywania coraz trudniejszych zagadek.

  1. The Spectrum Retreat na platformie Epic Games Store

The Spectrum Retreat będzie można zdobyć za darmo na platformie Epic Games Store do 8 lipca. Gdy oficjalnie dowiemy się, jaka produkcja (lub producje) zostanie udostępniona bezpłatnie jako kolejna, zaktualizujemy niniejszą wiadomość.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store