Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2020, 14:08

The Sims 4 – po aktualizacji simy podpalają toalety, sikając

Najnowszy patch do The Sims 4 wprowadził do gry sporo błędów. Niektóre są zabawne, powodując np., że simy potrafią podpalić toalety podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych.

The Sims 4 – po aktualizacji simy podpalają toalety sikając - ilustracja #1
Efekty patcha są… ciekawe. Źródło: madmacy421.

Wczoraj ukazał się patch 1.63.133.1020 do pecetowej wersji The Sims 4. Przygotował on grę na nadchodzący dodatek Eco Lifestyle oraz wprowadził sporo wyczekiwanych nowości, w tym drabiny. Niestety, aktualizacja okazała się mieć wiele niedoróbek. Niektóre z nich są jedynie denerwującymi bugami, ale inne przynoszą bardzo zabawne rezultaty.

Przede wszystkim z jakiegoś powodu niektóre simy zaczęły podpalać toalety podczas sikania. Nie powoduje to na szczęście szkód dla postaci, ale wygląda bardzo nietypowo. Problem ten pojawia się zaskakująco często i najprawdopodobniej jest powiązany z wprowadzeniem do gry strażaków.

To najzabawniejszy błąd, ale nie jedyny. Inni gracze donoszą o problemach z drabinami, na które simy potrafią wchodzić całymi grupami, przez co ich ciała łączą się w lekko makabryczną masę. Z kolei jako porady wyświetlane na ekranach loadingów pojawiają się takie teksty jak „ok”, czy „nie chcę darmowych słuchawek”, będące najpewniej pozostałością deweloperskich prac, które ktoś potem zapomniał usunąć.

Są także bardziej tradycyjne niedogodności. Aktualizacja zepsuła wiele modów i pojawiają się problemy z wczytywaniem niektórych save’ów. Ogólnie jednak gracze wydają się zadowoleni z patcha, gdyż przynosi wiele wyczekiwanych nowości, a społeczność zdaje sobie sprawę, że błędy zostaną wkrótce usunięte.

Przypomnijmy na koniec, że dodatek The Sims 4: Życie Eko ukaże się jutro, czyli 5 czerwca. Rozszerzenie zadebiutuje równocześnie na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Oficjalna strona dodatku
  3. The Sims 4 - poradnik do gry